Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas į Klaipėdos miesto merus Seimo narys Audrius Petrošius pristatė sąrašo lyderį savivaldos rinkimuose

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas į Klaipėdos miesto merus Seimo narys Audrius Petrošius pristatė sąrašo lyderį savivaldos rinkimuose
AA

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas į Klaipėdos miesto merus Seimo narys Audrius Petrošius pristatė sąrašo lyderį savivaldos rinkimuose. Juo tapo Klaipėdos universiteto rektorius profesorius Artūras Razbadauskas. 

Pristatydamas būsimą sąrašo lyderį, A. Petrošius teigė, kad savo veikloje visuomet stengėsi telkti ir vienyti, nepriklausomai nuo politinių pažiūrų, siekiant bendro rezultato. 

„Ne išimtis ir šis kartas, kuomet sąrašui vesti ieškojau gerbiamo politiko, gebančio ne tik telkti žmones, nepriklausomai nuo jų partinių arideologinių įsitikinimų, bet taip pat garbingai atstovautiklaipėdiečiams, pateisinti jų lūkesčius ir įkvėptiuostamiesčio bendruomenę bendriems darbams miesto labui. 

Klaipėdos universiteto rektorius, profesorius ir daktaras, ilgametis ir vienas didžiausią patirtį turinčių Klaipėdos politikų buvo būtent šis pasirinkimas. Šiuo sprendimu norėjosi suformuoti stiprią TS-LKD komandą savivaldos rinkimuose, apjungti politinę patirtį miesto ir valstybės valdyme su Rektoriaus turimomis savybėmis. Kad sėkmingai galime dirbti kartu jau įrodėme bendrai siekdami universiteto (klinikų) statusą turinčios ligoninės Klaipėdoje“, - kalbėjo A. Petrošius.

Pasak būsimo sąrašo lyderio prof. A. Razbadausko, jam niekada nebuvo svetimos dešiniosios pažiūros, su A. Petrošiumi dirbo bendrai Klaipėdos miesto taryboje, jam tapus Seimo nariu – sprendė ne vieną Klaipėdai ir klaipėdiečiams aktualų klausimą. „Todėl šiandien jau galime džiaugtis besikuriančia universiteto ligonine ir Klaipėdos finansine sėkme, kai kalbame apie didžiuosius Klaipėdos projektus, pavyzdžiui, valstybinį finansavimą viadukui, kuomet vis didesnės injekcijos yra gaunamos iš Vyriausybės, Klaipėdai sudarant galimybę sutaupyti ir savo turimus išteklius panaudoti labiau savivaldai būdingoms funkcijoms“, - kalbėjo A. Razbadauskas. 

Visas TS-LKD Klaipėdos sąrašas savivaldos rinkimuose bus pristatytas lapkričio 19 dieną.

Ikona, uždaryti