Privatumo politika

Duomenų tvarkymas

Bet kokie gauti asmeniai duomenys yra tvarkomi “Klaipėda, aš su tavim” administracijos info@klaipedaassutavim.lt

Jūs neprivalote mums pateikti savo asmeninių duomenų, tačiau, jei pasirinksite jų nepateikti, mes negalėsime Jums suteikti informacijos apie mūsų produktus ir paslaugas, suteikti aukščiausio lygio aptarnavimo ar atsakyti į Jūsų pateiktas užklausas.

Kokie asmeniniai duomenys tvarkomi

Mes galime rinkti asmeninius duomenis iš įvairių šaltinių. Tai gali būti

Tiesiogiai iš Jūsų gauti asmeniniai duomenys Automatiškai surinkti asmeniniai duomenys Iš kitų šaltinių surinkti asmeniniai duomenys

Asmens duomenis, kuriuos mes galime rinkti gali būti:

Vardas, pavardė, el.pašto adresas.

Asmens duomenų tvarkymo tikslai:

Asmens duomenys naudojami klientų užsakymo valdymui ir paslaugų pasiūlai.

Banko informacija naudojama siunčiant klientui sąskaitas už prekes/paslaugas.

Asmens duomenys, tokie kaip el.pašto adresas, telefono numeris ir kliento vardas naudojami siekiant išspręsti prekių pardavimo ar paslaugų tiekimo metu kilusius klausimus.

IP adresas ar kitos elekroninio identifikavimo priemonės naudojamos informacinės visuomenės paslaugoms ir interneto naudojimo statistikai.

Teisinis pagrindas

Duomenų tvarkymas būtinas sutarties vykdymui, kurio viena iš šalių yra Klientas.

Asmens duomenų tvarkymui taikomi teisiniai įsipareigojimai (pavyzdžiui, įmonės apskaitos ir vartotojo ginčo sprendimas)

Klientas yra davęs sutikimą naudotis jo asmens duomenimis, su tikslu :

Asmens duomenys naudojami klientų užsakymo valdymui ir paslaugų pasiūlai.

Banko informacija naudojama siunčiant klientui sąskaitas už prekes/paslaugas.

Asmens duomenys, tokie kaip el.pašto adresas, telefono numeris ir kliento vardas naudojami siekiant išspręsti prekių pardavimo ar paslaugų tiekimo metu kilusius klausimus.

Duomenys gali būti perduoti Lietuvos valstybinėms institucijoms (teisėsaugos ar kitoms), kai tai privaloma pagal galiojančias sutartis ir teisės aktus; teismams, tarp šalių kilusių ir derybomis neišspręstų ginčų atveju.

IP adresas ar kitos elekroninio identifikavimo priemonės naudojamos informacinės visuomenės paslaugoms ir interneto naudojimo statistikai.

Gavėjai, kuriems perduodami asmens duomenys

Asmens duomenys turi būti perduodami įmonės klientų aptarnavimo skyriui, kad būtų galima išspręsti kilusius ir su Klientais susijusius techninius ir organizacinius klausimus

Tokie asmens duomenys kaip vardas, telefono numeris, el.pašto adresas, bus perduoti duomenų tvarkytojams, kad jie galėtų siūlyti prekes ar paslaugas.

Jei įmonė naudojasi apskaitos įmonių paslaugomis, asmens duomenys bus perduoti joms apskaitos ir finansų tikslais.

Jei tai užtikrintų internetinės parduotuvės funcionalumą, asmens duomenys gali būti perduodami IT paslaugų tiekėjams ar duomenų saugyklai.

Saugumas ir prieiga prie asmens duomenų

Prieiga prie asmens duomenų suteikiama tik įmonės darbuotojams, kurie naudoja Klientų asmens duomenis tam, kad pateiktų techninius sprendimus ir galėtų aptarnauti klientus.

Įmonė taiko tam tikras organizacines ir informacijnes saugumo priemones, skirtas apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo ar neautorizuotos prieigos ar atskleidimo.

Asmens duomenų perdavimas duomenų tvarkytojams leidžiamas tik tuomet, jei yra sudarytos sutartys tarp duomenų tvarkytojo ir valdytojo, reglamentuojančios duomenų perdavimą ir tvarkymą. Duomenų tvarkytojai privalo naudoti tinkamas technines ir organizacines priemones, kad užtikrintų asmens duomenų saugumą.

Prieiga prie asmens duomenų ir jų taisymas

Klientas, norėdamas koreguoti duomenis, turi elektroniniu paštu susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi.

Tiesioginės rinkodaros pranešimai

Elektroninio pašto adresas ir telefono numeris naudojami tiesioginės rinkodaros pranešimų siuntimui. Šie asmens duomenys surinkti iš kliento, gavus jų sutikimq. Jei klientas nesutinka gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų, klientas turi pasirinkti atitinkamą nuorodą el.laiško antraštėje arba susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

Kai asmens duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais (profiliavimas), klientas bet kuriuo metu gali prieštarauti jo asmens duomenų pirminiam ir tolesniam apdorojimui, įskaitant tiesioginės rinkodaros analizę. Norint pateikti prašymą netvarkyti asmens duomenų, klientas turi pranešti apie tai administratoriams elektroniniu paštu (ši informacija turi būti pateikta aiškiai ir atskirta nuo kitos informacijos).

Ginčų sprendimas

Ginčai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, sprendžiami per administraciją – info@klaipedaassutavim.lt

Slapukai

Jūsų patogumui „Klaipėda, aš su tavim“ svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos.

Daugiau informacijos:

Slapukas (angl. cookie) yra nedidelė rinkmena, atsiųsta į įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Pagal slapukus interneto svetainė atpažįsta Jūsų įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje). Slapukai gali būti naudojami siekiant fiksuoti lankytojo veiksmus, elgesį, įpročius internete ir taip sukurti jo profilį bei gerinti lankytojo patirtį interneto svetainėje. Šie slapukai negali rinkti jokios jūsų kompiuteryje arba failuose esančios informacijos.

Jūs galite pasirinkti, priimti slapukus ar ne. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų tinklo naršyklėje (kai neveikia slapukų funkcija) gali trukdyti kai kurioms mūsų Svetainės dalims tinkamai veikti. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, apsilankykite adresu www.allaboutcookies.org.

Svetainėje gali būti naudojami tokie slapukai:

  • būtinieji techniniai slapukai – tai slapukai, kurie yra būtini Svetainės veikimui;
  • funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie, nors ir nėra būtini Svetainės veikimui, tačiau žymiai pagerina jos veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį;
  • statistiniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami Svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; šių slapukų surinkti duomenys naudojami anonimiškai;
  • tiksliniai arba reklaminiai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri galėtų Jus sudominti.

Paspauskite čia norėdami pakeisti savo privatumo parinktis