Sportas

2021-10-21 #Sportas

Iš duobės išlipęs ir 14 taškų deficitą panaikinęs „Neptūnas" iškovojo pergalę Jonavoje

Galingą antrąją rungtynių pusę sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ triumfuoja Jonavoje

2021-10-17 #Sportas

Klaipėdietės Baltijos moterų čempionate iškovojo pirmąją pergalę

Solidžiu taškų skirtumu iškovojo pirmąją pergalę Baltijos moterų krepšinio čempionate

2021-10-12 #Sportas
2021-10-11 #Sportas

Europos „Platu 25“ čempionate lietuviai - vos per plauką nuo apdovanojimų pakylos

Pasak prieš pusantro mėnesio Nidoje, „Platu 25“ pasaulio čempionate, bronzą iškovojusio R. Šiugždinio, konkurentų įgulos Odesoje buvo iš tiesų stiprios

2021-10-08 #Sportas

Jau šį šeštadienį Klaipėdoje startuos „Gintarinė jūrmylė“

Planuojama, jog šiemet „Gintarinės jūrmylėsׅ“ trasoje savo jėgas išmėgins iki 500 dalyvių

2021-10-06 #Sportas
2021-10-04 #Sportas

Finišavo tarptautinė „Rudens vėjo“ regata: jaunieji Lietuvos buriuotojai sulaukė stiprios konkurencijos

Sveikiname sėkmingai pasirodžiusius Klaipėdos krašto jaunuosius buriuotojus

2021-10-03 #Sportas

Išbandyti jėgas unikalioje bėgimo trasoje kviečia „Gintarinė jūrmylė“

Jau dvidešimt pirmąjį kartą, spalio 9 d. vyks „Gintarinės jūrmylės“ bėgimas. Dalyvauti kviečiami visi