“Klaipėda, aš su tavim” - tai idėjinis bei sparčiausiai augantis socialinis projektas Vakarų Lietuvoje

Klaipėda, aš su tavim komanda, Darius, Monika


Projektą savanoriškai įkūrė ir administruoja klaipėdietis Darius su žmona Monika.

Savo pirmuosius žingsnius projektas žengė dar 2017 metais, kai Darius parengė Klaipėdos universiteto savarankiškumo išsaugojimui skirtą peticiją.

Tą akimirką pasigędus viešos ir visiems prieinamos platformos, kurioje būtų galima dalintis aktualijomis, jungtis į diskusijas, švęsti miesto gyvenimą, jie nusprendė sukurti naują, draugišką, nuo nieko nepriklausomą erdvę pavadinimu "Klaipėda, aš su tavim".

Nors veikla vystoma iš už Lietuvos ribų, projektas dažnai tampa pionieriumi, pranešančiu apie regiono aktualijas, įdomybes ar keliančiu opius, miestiečių gyvenimo kokybę įtakojančius klausimus.

Mes suteikiame reklaminę erdvę visiems kuriantiems, organizuojantiems, šokantiems ir dar kitaip save išreiškiantiems.

Be galo palaikome bendruomenes, stengiamės populiarinti jų renginius, padėti paskleisti žinią apie individualių žmonių organizuojamus užsiėmimus, tokius kaip gidų pasivaikščiojimai ir pan. 

Šiandien šios bendruomenės Facebook puslapis yra sparčiausiai auganti vakarų Lietuvoje tokio tipo paskyra, o Instagram kanalas tapo didžiausiu tokio tipo kanalu visame regione.

Projektas suvienijo ne tik Lietuvos pajūrio fanus, bet ir išeivius Europoje ir už Atlanto.

Reguliariai rodomos tiesioginės transliacijos iš Klaipėdoje vykstančių renginių panaikina ne vietoje esantiems atitolimo barjerą ir suteikia galimybę virtualiai ir pilnavertiškai dalyvauti miesto gyvenime.

Ačiū, kad apsilankėte "Klaipėda, aš su tavim" portale, mūsų Facebook paskyrą rasite pavadinimu 'Klaipėda, aš su tavim', o Instagram paskyrą rasite įvedę @klaipedaassutavim

Su meile Klaipėdos kraštui,
Monika ir Darius