Vasario 16-tąją Klaipėdos pareigūnai patikrino per 200 ant ledo žvejojusių žvejų

Vasario 16-tąją Klaipėdos pareigūnai patikrino per 200 ant ledo žvejojusių žvejų
AA

Klaipėdos miesto PK Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai 2021 m. vasario 16 d. vykdė priemonę – tikrino, ar saugiai žvejai elgiasi ant užšalusių Klaipėdos mieste esančių vandens telkinių. Šventinę dieną žvejų buvo itin daug – ant Kuršių marių Malkų įlankos ir Danės upės ledo patikrintas 231 žvejas. 

Visi buvo vietiniai, tačiau 12 iš jų neturėjo specialių smaigų, kuriuos, lipant ant ledo, turėti privalu.  Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 16 iki 30 eurų – smaigų neturėję žvejai nusižengė pirmą kartą, todėl jiems skirta po pusę minimalios baudos.  

Pareigūnai patikrino ir 125 krante paliktus automobilius – 30 iš jų buvo pastatyti ten, kur tai daryti draudžiama. Jų savininkams surašyti ANK protokolai dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Policijos pareigūnai primena, kad prieš lipant ant ledo būtina įsitikinti, ar tai yra saugu, smaigus laikyti lengvai pasiekiamoje vietoje, rekomenduojama vilkėti ryškiaspalves liemenes. Taip pat būtina laikytis kitų saugaus elgesio ant ledo taisyklių ir karantino reikalavimų.

Reklama Ikona, uždaryti