„Neptūnas-Akvaservis“ sezono starte iškovojo pergalę

AA

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 81:59 (14:22, 18:11, 26:11, 23:15) nugalėjo Vilniaus „Rytas-2“ komandą.

Rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo sunkiai rasdami kelių link varžovų krepšio, o tuo pasinaudoję šeimininkai sužaidus 6 minutes įgijo 10 taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų buvo 8 taškai 14:22.

Antrąjį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo pelnydami 7 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 1 taško. bet „Rytas-2“ įpusėjus kėliniui padidino persvara iki 6 taškų. Likus žaisti 2 minutes šeimininkai turėjo 5 taškų persvara, bet iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai neleido vilniečiams pelnyti taškų ir sumažino atsilikimą iki 1 taško 32:33.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ per pirmas 2 minutes realizavo 4 tritaškius metimus ir įgijo 11 taškų persvara. Kėlinio pabaigoje Rokas Mačiulis ir Juozas Virkutis iniciavo klaipėdiečių spurtą ir trečiąjį ketvirtį užbaigė pirmaudami rezultatu 58:44.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 5 minutes klaipėdiečiai po Kristupo Leščiausko tolimo metimo įgijo 16 taškų pranašumą. Per likusį laiką šeimininkams nepavyko priartėti ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę rezultatu 81:59.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 15, Laurynas Mikalauskas (11 atk. kam.) 12, Radvilas Kneižys ir Ernestas Jonkus po – 9.

„Rytas-2“: Ignas Urbonas 12, Džiugas Remeikis 10.