Šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje statys prekybos ir verslo parką

Šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje statys prekybos ir verslo parką
AA

Šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje, adresu Liepų gatvė 80, bus statoma šiuolaikiška ir inovatyvi A klasės prekybos ir verslo vieta. Teigiama, kad čia įsikurs žinomos Lietuvos ir tarptautinės kompanijos.

liepų gatvės verslo centras klaipėda

Strateginėje miesto vietoje, vos 2 km nuo uostamiesčio centro nutolusioje vietoje, projekto užsakovas UAB „Liepų parkas“, statys pirmąjį Klaipėdoje energiškai efektyvų prekybos ir verslo parką, kuris bus įrengtas pagal aukščiausius A klasės pastatams keliamus reikalavimus.

Kaip teigiama projektiniuose pasiūlymuose, pagrindinis dėmesys skiriamas faktinei šiluminei pastato charakteristikai: šildymo ir oro kondicionavimo įrangai, atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimui, pasyvaus šildymo ir vėsinimo elementams, apsaugai nuo saulės, pastato konstrukcijų šiluminei talpai, patalpų oro kokybei, pastatų techninių sistemų efektyvumui ir tinkamai natūraliai šviesai.

Prekybos ir verslo parkas bus pritaikytas įvairaus pobūdžio komercinei veiklai. 

liepų gatvės verslo centras klaipėda

„Liepų parke“ bus įrengta 360 vietų automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis,  dviračių saugykla. Taip pat bus įrengtos žaidimo, poilsio ir laisvalaikio zonos. Teritorijoje veiks Wi-Fi ryšys, bus siūloma automobilių dalijimosi („car sharing“) paslauga.

Projektuotojas UAB „Progresyvūs projektai“ sklype numato keturis dviaukščius A+ klasės pastatus. 

liepų gatvės verslo centras klaipėda

„Projektuojami keturi, dviejų aukštų, stačiakampio formos prekybos pastatai. Išorės sienos numatytos iš daugiasluoksnių plokščių, vidinės – lengvų konstrukcijų. Pagrindinio fasado, išeinančio į Liepų gatvę siena apdailinama perforuotomis metalinėmis apdailos plokštėmis ir aliuminio profiliais", - teigiama projektiniuose pasiūlymuose.

Pirmame ir antrame aukštuose numatomos prekybos patalpos su pagalbinėmis patalpomis. 

 

 

Ikona, uždaryti