Naująja Klaipėdos KRATC vadove tapo Roma Budrienė

Naująja Klaipėdos KRATC vadove tapo Roma Budrienė
AA

UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) valdyba patvirtino, kad nuo spalio 18 dienos bendrovės direktorės pareigas pradės vykdyti Roma Budrienė. Iš 21 pretendento, pateikusio viešam atrankos konkursui savo CV, valdyba šią kandidatę įvertino geriausiai, specialiosios tarnybos taip pat patvirtino pretendentės tinkamumą KRATC vadovės pareigoms.

„Tarp visų kandidatų tai buvo solidžiausią karjerą padariusi ir didžiausią patirtį turinti tarptautinio lygio vadovė, vadovavusi pasaulinio koncerno padaliniui Europoje. Vertiname tai kaip didelę sėkmę, galėdami pasiūlyti Klaipėdos regionui tokio lygio ekspertę“, – sakė dr. Ramūnas Povilanskas, KRATC valdybos pirmininkas.

Roma Budrienė yra sukaupusi virš 20 metų vadovaujamo darbo stažą. Kelis metus ji vadovavo tarptautinės kompanijos „Yazaki Europe Limited“ padaliniui, turinčiam gamyklas Bulgarijoje, Čekijoje, Lietuvoje, Serbijoje, Portugalijoje, bei 12 metų buvo Klaipėdoje veikusios bendrovės „Yazaki Wiring Technologies Lietuva“ generalinė direktorė.

Naujoji KRATC vadovė yra vadybos ir verslo administravimo magistrė, anksčiau įgijusi ir Maisto pramonės mašinų ir aparatų inžinierės aukštąjį išsilavinimą. Daugelį metų R. Budrienė dirbo užsienio valstybėse, tad bendrauja anglų, rusų, bulgarų kalbomis.  

Darbo sutartis su paskirtąja KRATC vadove jau pasirašyta, direktorės pareigas ji pradės vykdyti nuo spalio 18 dienos.

 

Ikona, uždaryti