Klaipėdos uostas pristatomas Lietuvoje akredituotiems užsienio valstybių ambasadoriams

Klaipėdos uostas pristatomas Lietuvoje akredituotiems užsienio valstybių ambasadoriams
AA

Klaipėdos valstybinis jūrų uostas – viena svarbiausių Lietuvos ekonomikos dalių, kasmet generuojantis grąžą kiekvienam Lietuvos gyventojui, kuriantis konkurencingas sąlygas verslui plėtotis. Siekiant dar plačiau skleisti žinią apie jį pasauliui, šiandien Klaipėdos uostas pristatomas Lietuvoje akredituotiems užsienio šalių ambasadoriams.

algis latakas

„2021 metais Klaipėdos uostą prekybiniai ryšiai jūra siejo su 67 skirtingomis valstybėmis iš viso pasaulio. Siekiame, kad žinia apie Klaipėdos uostą, jo konkurencingumą ir teikiamų paslaugų kokybę sklistų kuo plačiau. Lietuvoje akredituotų užsienio šalių ambasadorių supažindinimas su vieninteliu Lietuvos jūrų uostu, manome, gali ypač svariai prisidėti prie žinios apie Klaipėdos uostą plitimo po pasaulį. Mūsų siekis – dar didesnė krovinių diversifikacija tiek geografiniu, tiek klientų ir gabenamų krovinių atžvilgiu“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Algis Latakas.

Dvi dienas trunkančiame Užsienio reikalų ministerijos organizuojamame renginyje Klaipėdoje didelis dėmesys skiriamas uostui, jo galimybėms, vykdomoms veikloms ir teikiamoms paslaugoms aptarti. Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas Lietuvoje akredituotiems užsienio šalių ambasadoriams pristato Klaipėdos jūrų uosto vystymo kryptis, vykdomus ir planuojamus investicinius projektus. Dėmesys taip pat skiriamas Klaipėdos uoste vykdomiems aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir skaitmenizavimo projektams aptarti. Pristatomos Klaipėdos uosto ir užsienio valstybių bendradarbiavimo galimybės ir kryptys.

 

Šiandien taip pat yra suplanuota ambasadorius supažindinti su uostu ir jame veikiančiomis įmonėmis plaukiant Uosto direkcijai priklausančiu hidrografiniu laivu „Lotas“. Klaipėdos uoste veikiančių didžiausių įmonių vadovai ir atstovai apžvelgs uoste veikiančių krovos įmonių veiklą, specifiką, logistikos klausimus, neišnaudotas nišas, kuriose būtų galima sėkmingai plėtoti abipusius verslo ryšius su įvairiomis pasaulio valstybėmis.

 

Reklama Ikona, uždaryti