Grįžti į naujienas

Klaipėdoje atidaryta unikali plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika (FOTO)

#Verslas
Klaipėdoje atidaryta unikali plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika (FOTO)
Data
2020-07-31
Autorius
„Clinicus Klaipėda“ / Foto: Gediminas Juška @gj_pic
Kategorija
Verslas
Dalintis
Facebook | El.paštu

Paskutinį liepos penktadienį kviestiniai svečiai, neabejingi medicinos ir grožio naujienoms, rinkosi į ilgai lauktos plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinikos „Clinicus Klaipėda“ atidarymo šventę.

 

Publika ne tik apžiūrėjo modernios klinikos patalpas, bet ir klausėsi dainininko Petro Daunio muzikinės programos „A Tribute to Michael Buble by Petras Daunys“, žavėjosi „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ erdvių dekoru.

Nuo šiandien šalies moderniosios medicinos sektorius pasipildė dar viena naujiena. Klinikos „Clinicus Klaipėda“ sudėtingas rekonstrukcinis projektas tęsėsi ne vienerius metus.

Klaipėdos centre naujoji - 1100 kvad.m. plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika įkurta vietoje apleisto pastatų komplekso, įtraukto į Klaipėdos pramoninio paveldo objektų sąrašą – XIX a. pab. - XX a. pr. veikusios buvusios spirito varyklos ir alaus daryklos. Naujosios vietos savininkai – keturis vaikus auginantys plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Rokas Bagdonas su žmona dermatovenerologe Agne Bagdonė džiaugiasi, kad pagaliau miestiečiai nebematys taip ilgai užsitęsusių statybų ir galės gėrėtis išskirtinės architektūros pastatu. Negana to, „Clinicus Klaipėda“ pretenduoja tapti moderniausia plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos įstaiga Baltijos šalyse.

Klinikos architektūrine dalimi rūpinosi architektė Snieguolė Stripinienė, išsaugojusi kultūros paveldui priklausančią pastato dalį, ir kartu ją pritaikiusi išrankiai šiuolaikinei visuomenei. Interjerą sukūrė dizainerė Dovilė Kraujutė – modernų, minimalistinio stiliaus. Nemažai pilkų akcentų, metalo konstrukcijų, o jaukumą sukuria prabangių italų gamintojų santechnika, baldai, šviestuvai.

Bene du dešimtmečius plastikos chirurgu sėkmingai dirbantis med. m. dr. R.Bagdonas jau ne vienerius metus sulaukia pacientų ne tik iš pajūrio regiono, bet ir visos Lietuvos, taip pat iš kaimyninių šalių bei Skandinavijos. Klinikoje veikia dvi operacinės, įkurta vienuolika pacientų lovų, šeši gydytojų kabinetai. Nepaisant to, kad klinika orientuota į plastinę chirurgiją, joje dirba didelė komanda, kitų medicinos sričių profesionalų: dermatologai, otorinolaringologai, ginekologai, mamologai, traumatologai, urologai, odontologai, onkologai, skrandžio mažinimo specialistai ir kosmetologai. Medicinos centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Danijos medicinos turizmo kompanija.