Ketvirtadienį Klaipėdoje duris atvers nauja „Super market“ formato „Rimi“ parduotuvė

Ketvirtadienį Klaipėdoje duris atvers nauja „Super market“ formato „Rimi“ parduotuvė
AA

Rugpjūčio 10 d., ketvirtadienį, Klaipėdoje, adresu Minijos g. 153, duris atvers nauja „Super market“ formato „Rimi“ parduotuvė, atliepsianti kaimyninių mikrorajonų gyventojų poreikius. Šiemet tai bus jau trečias Lietuvoje atidaromas „Rimi“ prekybos centras.

rimi klaipėda

Nauja parduotuvė tankiai apgyvendintame Klaipėdos Baltijos mikrorajone iškilo įgyvendinant strateginį tinklo plėtros planą. Joje įdiegti sprendimai ir siūlomas asortimentas suformatuotas remiantis didelėse parduotuvėse perkančiųjų poreikiais bei įpročiais ir patogiam apsipirkimui savitarnos kasose.

Naujai atidarytoje parduotuvėje klaipėdiečiai galės patogiai ir greitai įsigyti kasdien reikalingų šviežio maisto prekių, taip pat jau paruoštų kulinarijos, konditerijos gaminių, kepinių bei būtiniausių buities prekių.

Parduotuvės klientai automobilių stovėjimo aišktele nemokamai galės naudotis dvi valandas per parą. Už papildomą laiką praleistą parkuojantis teks susimokėti 2 Eur už kiekvieną valandą po nemokamo laikotarpio.

parkavimas rimi klaipėda

 

Šalia parduotuvės klientai patogiai ras taromatą. 

rimi klaipėda

Įmonė siūlys galimybę įsidarbinti ir aplinkiniams gyventojams. Nors šiuo metu naujos parduotuvės darbuotojų komanda jau baigta formuoti, prekybos tinklas lauks žmonių, kurie norėtų prisijungti ir pastiprinti kolektyvą.