Dėl avarijos Klaipėdos pietinės miesto dalies tinkluose nutrauktas vandens tiekimas

Dėl avarijos Klaipėdos pietinės miesto dalies tinkluose nutrauktas vandens tiekimas
AA

„Klaipėdos vanduo“  komentaras: 

Informuojame, kad avarija įvyko šalia III-čios Klaipėdos vandenvietės, vienoje iš magistralinių vandentiekio linijų, kuriomis vanduo yra tiekiamas į miestą. Avarija lokalizuota per maždaug valandą, o vandens tiekimas gyventojams buvo sutrikęs maždaug pusantros valandos.

Anot tinklų tarnybos specialistų, avarija didžiulė ir sudėtinga, nes trūko  60 centimetrų diametro vandentiekio linija, kuri nutiesta 3 metrų gylyje po žeme.

Avarijos priežastys kol kas neaiškios. Jo paaiškės, kai buvo atkasta avarijos vieta ir patikrinta vandentiekio linija.

Po avarijos dėl įvykusių slėgio svyravimų ir vandens srautų pasikeitimų, galimas laikinas vandens pablogėjimas.Jeigu atsirado nebūdingų nuosėdų, visų pirma pabandykite nuleisti vandenį, gal tai tik laikinas pablogėjimas. Situacijai nesikeičiant kreipkitės į AB „Klaipėdos vanduo“ 8 (46) 220 220 visą parą.

 

Papildymas: Avarijos vieta likviduota ir vandentiekio tinkluose atstatomas vandens slėgis. Vanduo gyventojus turėtų pasiekti per pusvalandį.

Po avarijos vamzdynuose susijudina vanduo, todėl galimas laikinas vandens pablogėjimas. Jeigu atsirado nebūdingų nuosėdų, visų pirma pabandykite nuleisti vandenį, gal tai tik laikinas

pablogėjimas. Situacijai nesikeičiant kreipkitės į AB „Klaipėdos vanduo“ 8 (46) 220 220 visą parą.

„Klaipėdos vanduo“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklo avarijos Klaipėdos pietinė miesto dalis, kuriems vanduo tiekiamas iš III vandenvietės, laikinai liko be vandens. 

Pastebėję savo sistemose, kad vandens slėgis tinkluose krenta, nedelsiant ieškoti avarijos vietos išvyko bendrovės „Klaipėdos vanduo“ vandentiekio tinklų tarnyba.

Šiuo metu avarijos vieta nustatyta. Skubame atlikti darbus ir tikimės, kad artimiausiu vandens tiekimas bus atstatytas.

Ikona, uždaryti