Reklama

Imantis lyderystės, gerins akušerinę ir ginekologinę pagalbą Vakarų Lietuvoje

Imantis lyderystės, gerins akušerinę ir ginekologinę pagalbą Vakarų Lietuvoje
AA

Klaipėdos universiteto ligoninės Akušerijos centro vadovė Augusta Petrušaitė tapo Lietuvos akušerių ir ginekologų draugijos Klaipėdos krašto pirmininke, o gydytoja akušerė ginekologė Vaida Dobilienė – valdybos nare.

„Atstovausime KUL ir aktyviai įsitrauksime formuojant sveikatos politiką bei siekiant gerinti akušerinę ir ginekologinę pagalbą Vakarų Lietuvoje. Imamės lyderystės, nes norime dalyvauti priimant sprendimus, rengiant naujas metodikas, skatinant pažangą ir užtikrinant aukščiausios kokybės paslaugas moterims bei šeimoms. Skirsime dėmesį glaudesniam bendradarbiavimui tarp ligoninių, privačių sveikatos centrų ir pirminės sveikatos priežiūros įstaigų. Taip pat planuojame rengti daugiau mokslinių konferencijų, stiprinti bendruomeniškumą ir profesinį augimą“, – dėkodama kolegoms už pasitikėjimą planus vardijo A. Petrušaitė.

LAGD – didžiausia akušerius-ginekologus vienijanti organizacija Lietuvoje.

Jai priklauso klinikinį, mokslinį ar pedagoginį darbą akušerijos, ginekologijos bei artimose srityse dirbantys gydytojai.

Draugija ne tik telkia specialistų bendruomenę, bet ir skatina jų bendradarbiavimą, dalijimąsi patirtimi bei nuolatines profesines diskusijas.