Garbingi apdovanojimai įteikti Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojoms - Vilijai Platakienei ir Lijanai Cėplienei

Garbingi apdovanojimai įteikti Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojoms - Vilijai Platakienei ir Lijanai Cėplienei
AA

Garbingi apdovanojimai įteikti Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojoms - Vilijai Platakienei ir Lijanai Cėplienei

„Medaliai su įstaigos simbolika teikiami nusipelniusiems darbuotojams ir tai parodo, kokie esate mums svarbūs. Ačiū jums, mielos kolegės, už jūsų sąžiningą, profesionalų darbą. Linkiu sėkmės, geriausios kloties, sveikatos ir svajonių išsipildymo“, - įteikdamas apdovanojimus linkėjo Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas Darius Steponkus.

 

Suvenyrinis medalis su įstaigos simbolika įtektas RKL Konsultacinės poliklinikos H. Manto g. 49 gydytojai endokrinologei Vilijai Platakienei, kuri ištikima pasirinktai įstaigai jau 45 metus.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje medikės karjerą Vilija Platakienė pradėjo iš karto po gydomosios medicinos internatūros studijų Vilniaus universitete. Jaunai specialistei teko dirbti Reanimacijos, vėliau kraujo perpylimo skyriuose. Patirtį teko kaupti ir Priėmimo bei Kardiologijos skyriuose. Konsultacinėje poliklinikoje gydytoja dirba 40 metų, kuriai vadovavo daugiau kaip pusę šio laiko.

„Mūsų gydytoja yra labai šiltas, visada optimistiškai nusiteikęs žmogus, gerbiama, mylima pacientų ir kolegų. Tai labai atsakingas žmogus, pacientai šią gydytoją vertina už profesionalumą, atidumą, malonų bendravimą. Sveikiname, jus, miela gydytoja, su garbingu gimtadieniu ir būkime kartu dar ilgai. Jūsų šypsena ir optimizmas mums labai reikalingi. Būkite sveika ir laiminga“, - sveikindama sakė Konsultacinės poliklinikos vadovė gydytoja Gražina Mažrimienė.

Gyvenime ir darbe gydytoja V. Platakienė sako laikosi pagrindinio principo – „elgiuosi su žmonėmis taip, kaip norėčiau, kad elgtųsi su manimi“. Pacientus gydytoja stengiasi suprasti ir palaikyti, nes kartais, anot jos, žmogui reikia ne tik tabletės, bet gero, šilto žodžio.

Suvenyriniu medaliu su įstaigos simbolika apdovanota RKL Diagnostinių tyrimų skyriaus gydytoja endoskopuotoja Lijana Cėplienė sako, kad sunkiausia darbe – bendrauti su žmonėmis, nes kiekvienas ateina su problema, kurią reikia išspręsti.

„Mes stengiamės maksimaliai viską padaryti, kad padėtume žmogui. Pavargusi, jėgų semiuosi iš geros aplinkos, kuri yra darbe, namuose“, - sako gydytoja L. Cėplienė.

Baigusi Kauno medicinos universitetą, darbinę karjerą gydytoja taip pat pradėjo Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje.

„Mūsų gydytoja – tikra profesionalė, puiki savo srities žinovė, atidi ir nuoširdi su pacientais, kolegomis. Yra tikra echoskopijų ekspertė, visada pasiruošusi padėti sprendžiant pacientų diagnozės nustatymo klausimus. Lijana – šiltas, nuoširdus žmogus, darbšti ir sąžininga. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad savo komandoje turime tokią gydytoją,“ – sako Diagnostinių tyrimų skyriaus vedėjas Albinas Vilčiauskas.

Reklama Ikona, uždaryti