Vilniuje FK “Banga” po įspūdingo P.Lotužio smūgio įveikė “Riterius”

AA

Sekmadienį Vilniuje “Banga” po įspūdingo P.Lotužio smūgio 1:0 įveikė “Riterius”.

Dvikovos pradžioje komandos apsikeitė tolimais smūgiais. “Riterių” vartams grasino S.Yoshikawa ir J.Kasparavičius, o I.Driomovą bandė gąsdinti A.Levšin. Vienintelis kartas pirmajame kėlinyje, kai vartininkams teko rimtai padirbėti, nutiko 37 minutę – tolimą R.Matos da Silva smūgį į apatinį vartų kampą krisdamas atrėmė “Riterių” vartininkas T.Simaitis.

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau įdomesnes atakas rengė “Banga”. 54 minutę S.Yoshikawa pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės, o 64 minutę J.Kasparavičiui nepavyko tinkamai “uždaryti” aštraus R.Vėževičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto.
Įsibėgėjus kėliniui pasijaudinti teko ir “Bangos” gerbėjams. 68 minutę gynėjai tik paskutinę akimirką išmušė kamuolį iš po kojų J.Marazui, o 75 minutę po klastingo M.Thuigue smūgio kamuolys praskriejo greta virpsto.
“Banga” taip pat neleido varžovams atsipalaiduoti – 80 minutę po puikaus S.Yoshikawa reido dešiniuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę R.Vėževičius iš arti galva smūgiavo virš vartų.
Lemiamu rungtynių momentu 88 minutę tapo neseniai aikštėje pasirodžiusio P.Lotužio reidas link baudos aikštelės ir puikus smūgis kaire koja į varžovų vartų “devyniukę”.

Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione birželio 13 dieną 17 valandą su “Žalgiriu”.