Už tinklinio turnyro organizavimą – padėka Klaipėdai

Už tinklinio turnyro organizavimą – padėka Klaipėdai
AA

Birželio mėnesio pradžioje Klaipėdos Jono kalnelio akvatorijoje vykęs pasaulinio lygio „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras sulaukia teigiamų atgarsių iki šiol – gerus atsiliepimus ir padėkas organizatoriams rašo užsienio šalių tinklininkų delegacijos, su malonumu renginį prisimena ir klaipėdiečiai.

Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) generalinė sekretorė Alisa Česnulevičiūtė specialiai iš Vilniaus atvyko į Klaipėdą ir dar kartą padėkojo Klaipėdai už į šį renginį įdėtas dideles pastangas ir organizacinius sugebėjimus.

klaipėdos paplūdimio tinklinio ęempionatas

Šįkart ji su LTF salės ir paplūdimio tinklinio koordinatore Dovile Stribytė apsilankė Klaipėdos rotušėje ir asmeniškai padėkojo daug pastangų, kad įvyktų šis renginys dėjusiam sporto klausimus kuruojančiam Klaipėdos vicemerui Arvydui Cesiuliui.

Taip pat padėka perduota ir šiuo metu atostogaujančiai Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėjai Rasai Rumšienei bei kartu su LTF renginį organizavusiems – Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) direktoriui Dariui Raišučiui ir Klaipėdos pliažo tinklinio klubo vienai iš vadovių Ingai Dumbauskienei.

„Tai tikrai vienas geriausių renginių. Tai atspindi ir renginį stebėjusių žmonių skaičius – bei jų reakcijos. Paplūdimio tinklinio kovas stebėjo tūkstančiai sporto sirgalių – net visi norintys netilpo į tribūnas, o reginį stebėjo tiesiog atsisėdę ant Jono kalnelio žolės“, – pasidžiaugė A. Česnulevičiūtė.

Ji pabrėžė, kad Klaipėda aukštai iškėlė šio renginio kartelę.

Susitikimo metu akcentuota ir tai, kad Klaipėdos miestui tokio rango renginiai – puiki reklama.

„Oficialioje tarptautinės tinklinio federacijos interneto svetainėje buvo patalpintas Klaipėdą reprezentuojantis video klipas, visur internete skambėjo būtent Klaipėdos vardas. Be to, miestui tai naudinga ir ekonomiškai – juk dalyvavo 26 šalių delegacijos, vien sportininkų, trenerių atvyko per 100“, – pasidžiaugė I. Dumbauskienė.

 

Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui atskira padėka už šį puikų renginį buvo įteikta per renginio uždarymo šventę, kai jis apdovanojo turnyro nugalėtojus ir prizininkus.

Priminsime, kad Klaipėdoje vykusiame pasaulinio lygio „Pro Beach Tour Futures“ serijos turnyre visu ryškumu sužibėjo Lietuvos tinklininkės Erika Kliokmanaitė ir Monika Paulikienė, kurios pademonstravo puikų žaidimą – iš kelio šlavė vieną po kitos varžoves ir galiausiai į viršų kėlė nugalėtojų taurę bei laistė šampano purslus.

Gerai turnyre pasirodė ir klaipėdiečiai: penktąsias vietas iškovojo Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė bei klaipėdiečio Audriaus Knašo ir Patriko Stankevičiaus duetas.

Bendrą turnyro Klaipėdoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. eurų.

Renginį kartu su Lietuvos tinklinio federacija organizavo Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos pliažo tinklinio klubas.

Tokio aukšto rango FIVB pasaulio turo renginys ne tik Klaipėdoje, bet ir Lietuvoje vyko pirmą kartą istorijoje.

„Nuostabus „Pro Beach Tour Futures“ finalas, fantastiška lietuvaičių Erikos Kliokmanaitės ir Monikos Paulikienės bei austrų tinklininkų Juliano Horlo ir Alexanderio Horsto pergalės – neįtikėtina dovana gausiam žiūrovų būriui ir, žinoma, Klaipėdai – tiesiog įspūdinga sporto šventė puikioje ir jaukioje vietoje – Jono kalnelio amfiteatre! Ačiū gausiai organizatorių komandai ir Lietuvos tinklinio federacijai bei jos prezidentui Dariui Čerkai! Iki susitikimo Klaipėdoje 2023? Lauksim nekantraudami!“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė Klaipėdos meras V. Grubliauskas.

Reklama Ikona, uždaryti