Šilutiškė S. Montvilė iškovojo kelialapį į pasaulio čempionatą

Šilutiškė S. Montvilė iškovojo kelialapį į pasaulio čempionatą
AA

Netoli Vilniaus vyko didžiausias Lietuvoje 36 ekstremalių kliūčių iššūkis – „Alfa Run 2021“ bėgimas, kuriame šilutiškė Sandra Montvilė iškovojo kelialapį į OCR Pasaulio čempionatą - OCR World Championships Amerikoje. Čempionatas vyks rugsėjo pabaigoje.

S Montvilė

Nekantrauja vykti už Atlanto

„Alfa Run“ – tai bėgimas, kuriame kiekvienas tampa nugalėtoju, išdrįsęs palikti komforto zoną ir pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam. Šiame bėgime S. Montvilė įveikė 10 km ir 36 kliūtis per 1:00:36 val. Moterų elito kategorijoje ji laimėjo pirmąją vietą, o tarp stipriausių elito vyrų liko 15 vietoje. Šis laimėjimas Sandrai labai svarbus, nes tai rodo jos ryškų progresą. Pernai bėgdama 10 km iššūkį ji tik iš šono stebėjo elito bėgikus. Jie jai pasirodė labai stiprūs sportininkai, o bėgti šalia jų neatrodė pasiekiama užduotis. Bet, jai tai pavyko.

Sandra Montvile

Nuo pat pirmos OCR Baltic Warriors komandos pažinties dienos su Sandra Montvile komanda neabejojo jos užsidegimu ir noru pasiekti geriausius rezultatus ekstremaliame bėgime.

Tam, kad galėtų prisijungti prie OCR Baltic Warriors komandos, šilutiškė pati sau išsikėlė sąlygą gerai pasiruošti 2020 metų ALFA RUN varžyboms ir užimti prizinę vietą. Tik tada ji jautėsi galinti jungtis prie komandos. Tikslas buvo pasiektas.

Šiandien Sandra su kitais komandos nariais nekantrauja išmėginti jėgas jau rugsėjo gale, Amerikoje vyksiančiame OCR Pasaulio čempionate – OCR World Championships. Tikėkimės, kad situacija bus palanki sportininkams ir Lietuvos trispalvė plevėsuos anapus Atlanto vandenyno.

Dėkoja savo treneriui

Pasak S. Montvilės, varžybos vyko netoli Vilniaus, tad ji su šeima jau penktadienio vakarą įsikūrė „Alfa Run“ stovykloje. Išvakarėse su komandos draugu Vidu Bukausku ji padarė paskutinį prabėgimą ir nekantriai laukė varžybų ryto.

„Prieš varžybas ir po jų miegas visada būna neramus, ima kauptis nerimas, adrenalinas, tad anksti pabudusi ėmiau nekantriai laukti apšilimo ir savo starto. Elito (OCR kvalifikacijos į pasaulio čempionatą) 10 km startas buvo 9 val., lengvai prabėgę stojome į pirmą eilę laukti savo pasirodymo.

Mintyse jau dėliojau strategiją kaip įveiksiu kliūtis, skatinau save kovai. Kartu su manimi bėgo stipriausi komandos vyrai ir Gintarė Apčelauskaitė – Gečienė. Nors ir tikėjausi, kad varžybos dėl prasto oro bus „slidžios ir šlapios“, bet keliose kliūtyse teko nuslysti… Džiaugiuosi, kad mane treniruoja profesionalus treneris Dainius Liutkus. Jo dėka tapau tikrai nebloga bėgike“, – sakė Sandra.

Didžiąją dalį trasos jai teko bėgti apsikeičiant pozicijomis su komandos draugais, kurie džentelmeniškai ją praleisdavo, kai Sandra juos lenkė, ir vyriškai greitai pralenkdavo įveikdami sudėtingas kliūtis. „Gavau gerų pamokų kur dar reikia padirbėti, kad būčiau tokia stipri kaip jie“, – sako šilutiškė.

Komandą vadina šeima

Sandra sako, kad ši pergalė atnešė jai ir daug džiaugsmo, ir gerų pamokų. Su pasididžiavimu ji sako stebėjusi komandos vyrus, kaip jie įveikia kliūtis ir parodo neįtikėtinai gerą laiką.

„Esu laiminga, kad lygiai prieš metus „Alfa Run“ pamačiau stipriausią komandą Lietuvoje „OCR Baltic Warriors“ ir tapau jos dalimi. Džiaugiuosi visų komandos draugų pergalėmis, išgyvenu dėl jų nesėkmių ir vadinu juos savo #OCRšeima“, – sako Sandra.

 

silutes naujienos