Šiaurinėje Klaipėdoje uostamiesčio gyventojai šoks ir sportuos nemokamai

Šiaurinėje Klaipėdoje uostamiesčio gyventojai šoks ir sportuos nemokamai
AA

Antrus metus iš eilės šokių klubas „Danė“ kviečia Klaipėdos miesto gyventojus praleisti aktyviai – dalyvauti nemokamose šokių ir sporto treniruotėse.

Rugpjūčio 9 d. startuoja šokių klubo įgyvendinamas projektas „Šiaurinė Klaipėda šoka“, kurio metu miestiečiai kviečiami visą rugpjūtį šokti ir sportuoti net penkiose skirtingose treniruočių programose.

Treniruotės vyks Herkaus galerijoje, kurioje ir įsikūręs šokių klubas „Danė“.

šokių pamokos klubas danė

Antradieniais ir ketvirtadieniais – šokių pamokos

Rugpjūčio vakarus – antradienius ir ketvirtadienius – uostamiesčio gyventojai pasitiks sportinių šokių, Solo Latino, Kardio Latino ir porinių šokių pamokose. Anot šokių klubo „Danė“ vadovo Tado Romeikos, registruotis į nemokamos šokių pamokas gali visi, kurie mėgsta muziką ir šokius: „pamokų metu dalyviai ne tik gerai praleis laiką, bet taip pat išmoks naujų šokių žingsnelių, elegantiškos laikysenos ir susiras naujų draugų“. Nuolat klientai drovisi ir jaudinasi, kad nesugebės atlikti tam tikrų žingsnelių, bet pasak sportinių šokių trenerio T. Romeikos: „Šokių treniruotėse įvertiname susirinkusiųjų įgūdžių lygį. Pradedame nuo lengvesnių žingsnių ir tik po truputį didiname sudėtingumą. Jaudintis tikrai nereikia“.

Gausus šokių treniruočių pasirinkimas

Solo Latino pamokose projekto dalyvės mokysis naujų ir nesudėtingų šokių žingsnelių. Solo Latino šokių choreografija ir Lotynų Amerikos muzika išlaisvins kūną ir padės atsipalaiduoti šokių aikštelėje. Treniruočių metu moterys ir merginos išmoks  šokių judesius bei figūras, kuriuos galės panaudoti tiek šokant individualiai ar su partneriu.

Porinių šokių pamokose projekto dalyviai šoks poroje. Jei neturite partnerio – ne bėda, parašykite mums – skelbime paiešką, – teigia T. Romeika. Porinių šokių pamokose susirinkusieji kartu su profesionaliais šokių treneriais mokysis pramoginių šokių žingsnelių: Samba, Salsa, Cha cha cha, Džaivas ir kt.

Kardio Latino treniruotėse laukiamos visos moterys ir merginos, kurios nori padailinti savo figūras ir atsikratyti nereikalingų kilogramų, bei tų, kurioms patinka Lotynų Amerikos ritmai! Kardio latino treniruotėse dalyvės mokysis pagrindinių Lotynų Amerikos šokių žingsnelių bei integruoti pratimai padės ne judėti šokių ritmu, bet ir sudeginti kur kas daugiau kalorijų.

Sportinių šokių pamokose šokių klubas „Danė“ kviečia pačius mažiausiuosius į nemokamas treniruotes, kurių metu vaikai mokysis klasikinius, Lotynų Amerikos bei POP šokius. Pamokų metu vaikai taip pat bus mokomi mandagaus elgesio, tinkamo bendravimo, įgis elegantiško ir džentelmeniško elgesio pagrindų.

Tris kartus per savaitę vyks „JumpPlus“ treniruotės

Rugpjūčio 17 d. šokių klube „Danė“ startuoja „JumpPlus“, arba šokinėjimo per virvutę, treniruotės merginoms. Anot „JumpPlus“ instruktorės Brigitos Barkauskaitės, šokinėjimas per šokdynę yra itin populiari ir seniai pasaulyje pripažinta sporto šaka. Šokdynė, kaip ir buvo, taip ir tebėra itin efektyvus ir universalus sporto įrankis“, – pasakojo B. Barkauskaitė. „JumpPlus“ treniruotės skirtos visiems – tiek niekada nešokinėjusiems, tiek jau išbandžiusiems šokinėjimą per šokdynę. Projekto metu dalyvės išbandys paprastus ir nesudėtingus šokinėjimo pratimus, kiek vėliau bus didinamas tempas, įterpiami sudėtingesni pratimai, mokomasi triukų – dvigubų šuolių, apsisukimų ir kt.

Rugpjūtį klaipėdiečių laukia dar daugiau staigmenų

Šokių studijoje „Danė“ visą rugpjūtį klaipėdiečiai laukiami ne tik nemokamose šokių ir sporto treniruotėse, bet visi norintieji taip pat bus kviečiami net į tris skirtingo pobūdžio užsiėmimus: juoko jogos praktika, įvaizdžio kūrimo dirbtuvės, sveikos mitybos pratybos. Uostamiesčio gyventojų laukia itin gausu nemokamų veiklų pasirinkimas. Norinčius šokti kartu ir dalyvauti kitose numatytose veiklose organizatoriai kviečia naujienas sekti socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Danė šokių klubas“.

 

Ikona, uždaryti