Prie Gargždų karjerų kyla sporto stovykla

Prie Gargždų karjerų kyla sporto stovykla
AA

Futbolo ir tinklinio aikštės, maudykla, poilsio nameliai, konferencijų bei maitinimo patalpos – taip atrodys Gargždų karjerų teritorijoje jau pradėta statyti sporto stovykla. Ji galės priimti iki 300 sportininkų vienu metu ir leis įgūdžius tobulinti ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir ugdyti būsimuosius. Šiuo metu jau pradėti pirmojo etapo darbai.  

Praėjusiais metais prasidėję darbai jau įsibėgėjo. Šiuo metu vykdomi žemės darbai, baigiami įrengti inžineriniai tinklai, teritorija ruošiama aikštynų įrengimui. 

„Šiemet planuojama užbaigti pirmąjį projekto etapą. Nekyla abejonių, kad Klaipėdos rajono gyventojai mėgsta sportą. Šis naujas ir unikalus objektas suteiks dar daugiau galimybių tobulėti tiek jauniesiems, tiek suaugusiems sportininkams. Be to, ši sporto bazė leis užtikrinti didesnį vaikų užimtumą bei plėtoti ne tik vietinį, bet ir tarptautinį sporto turizmą“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas. 

Pirmojo etapo darbų vertė siekia 600 tūkst. eurų, iš jų 200 tūkst. eurų – Europos Sąjungos ir Valstybės biudžeto lėšos. Jį įgyvendinant bus įrengtos 3 natūralios dangos futbolo aikštės, 4 tinklinio aikštelės. Taip pat bus įrengtas apšvietimas, tiltelis bei įsigyti 8 higieninės paskirties mobilūs statiniai su sanitariniais mazgais bei persirengimo vietomis. 

„Iš viso bus net 5 futbolo aikštės. Visgi sutvarkytoje teritorijoje sportininkai galės naudotis ne tik didžiuliais aikštynais. Stovykloje numatyta įrengti ir maudyklą, konferencijų bei maitinimo patalpas, poilsio namelius, registratūrą ir kitą apgyvendinimui reikalingą infrastruktūrą“, – teigia meras.