Palangiškė Justė Jocytė užkariavo Prancūzijos moterų krepšinio olimpą

Palangiškė Justė Jocytė užkariavo Prancūzijos moterų krepšinio olimpą
AA

Palangiškė Justė Jocytė kartu su savo klubo komanda tapo Prancūzijos moterų krepšinio čempionė. 

Palangos miesto meras savo soc. tinklų paskyroje neslėpė džiaugsmo: "Sveikiname, Juste!!! Džiaugiamės ir plojame atsistoję!

Pastarąjį kartą mačiau Justę pernai prieš pat rugsėjo pirmąją, kuomet ji kartu su tėveliu lankėsi Palangos savivaldybėje. Tuomet sveikinome mūsų jaunąją sporto žvaigždę kartu su Lietuvos merginų U18 rinktine Kretoje vykusiame Europos U18 čempionate iškovojus pirmąjį aukso medalį po 14 metų pertraukos. Ir būtent mūsų Justė labiausiai prisidėjo prie šios istorinės pergalės.

Šiandien ir vėl septyniolikmetė palangiškė džiugina mus naujais pasiekimais ir dar vienu aukso medaliu!", - rašė Šarūnas Vaitkus.

Palanga justė

Pernai vasarą, pasibaigus atostogoms, Justė vėl išvyko į Prancūziją, kur žaidžia buvusios NBA žvaigždės Tony Parkerio valdomame Vilerbano ASVEL klube. Čia, anot Justės, vyriausiajai komandos narei yra 33 – eji metai, o Justei – jauniausiajai – dabar vos septyniolika.

Kaip rašo spauda, vakar vakarą vykusiose trečiosiose finalo rungtynėse Liono ASVEL ekipa namuose Tony ir T. J. Parkerių akivaizdoje 74:68 įveikė Vilnev d'Asko ESB (ESB Villeneuve – d'Asq) komandą ir antrąjį kartą istorijoje tapo Prancūzijos čempione.

 

Justė antrajame finalo mače (85:72) buvo ASVEL lyderė ir per beveik 15 minučių pelnė 18 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 7/7 baudos). Tai buvo rezultatyviausias jaunosios palangiškės pasirodymas šį sezoną. Puikiai pasirodžiusi sportininkė sulaukė daugybės Prancūzijos spaudos pagyrų!

"Pernai vasaros pabaigoje, lankydamasi Palangos savivaldybėje, Justė pasakojo apie tai, ko norėtų pasiekti ateityje: svajojanti gerose pozicijose žaisti Eurolygoje, o dar – po kelerių metų, kai jau nebebus „per jauna“, rungtyniauti moterų NBA lygoje.

Juste, linkime, kad visos Tavo svajonės išsipildytų, kad pelnytum dar ne vieną aukso medalį ir svarbiausia – jokių traumų!

Patys šilčiausi linkėjimai iš Palangos! Didžiuojamės Tavimi!",- rašė Palangos miesto meras Š. Vaitkus.

 

Ikona, uždaryti