„Okinava" sporto klubas - efektyviausias Lietuvos kata čempionate

„Okinava" sporto klubas -  efektyviausias Lietuvos kata čempionate
AA

Išrinkta Lietuvos neformalaus ugdymo mokytoja 2023 Diana Mačiūtė šį savaitgalį už savo nuopelnus pelnė dar vieną nuostabų apdovanojimą – tapo metų Klaipėdiete 2023. O jos vadovaujamas sporto klubas „Okinava" šį savaitgalį vykusiame Lietuvos kiokušin karatė čempionate tapo efektyviausiu pagal iškovotus apdovanojimus atsižvelgiant į dalyvių skaičių.

 

Kovo 12 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė kata (kova su šešėliu) čempionatas U10 - U20 amžiaus grupėms.

„Okinava" sporto klubą atstovavo 49 dalyviai, kurie iškovojo net 48 medalius - o tai reiškia, jog pasiektas net 97% efektyvumas įvertinus dalyvių skaičių.

Bendroje komandinėje įskaitoje pagal iškovotų medalių skaičių Okinaviečiai liko antri iš visų Lietuvos klubų, nusileidę kitam Klaipėdos klubui su didesniu kiekiu dalyvių.

 

Nugalėtojais asmeninėse kata rungtyse tapo:

Nikas Kvasys, Dominykas Jucys, Gediminas Saveika , Gintautas Saveika, Illia Piekhotin, Jonas Beržinis, Jonas Katkevičius, Kajus Loda, Nojus Bundulas ir Nojus Trukšanovas.

 

Sidabrą iškovojo:

Adomas Rukšnaitis , Armandas Čižauskas, Arsenij Djakov , Danielė Sadauskytė , Elvina Barsteigaitė , Goda Ruokytė, Mantas Mauricas, Martynas Kulikov , Orestas Purys, Urtė Jonauskaitė.

 

Bronzą iškovojo:

Tautvydas Rutė, Ainoras Mikolaitis , Augustas Kazanavičius, Deividas Chepukas , Emilė Dirgėlaitė , Gustas Loda , Henrikas Toleikis , Juras Lelys , Justas Kucinas , Kajus Malinen , Kajus Žvaginis, Paulius Zibalis, Rasa Šeškauskaitė , Sofija Lučinskaitė , Urtė Eigirdaitė, Urtė Kaniavaitė, Vakaris Vitkus, Viltė Valančauskaitė.

 

Taip pat varžybose vyko ir komandinės kata demonstravimo rungtys, kuriose akcentuojamas ne tik aukštas technikos demonstravimo lygis, bet ir  sinchronas tarp komandos dalyvių.

Komandinėse kata rungtyse čempionais tapo:

Nojus Grikštas , Jonas Katkevičius ir Sofija Lučinskaitė;

Gediminas Saveika, Vakaris Vitkus ir Dominykas Jucys;

Ainoras Mikolaitis , Augustas Kazanavičius ir Jonas Beržinis;

Armandas Čižauskas , Elvina Barsteigaitė ir Urtė Kaniavaitė;

Herkus Zibalis, Paulius Zibalis ir Arsenij Djakov;

Nikas Kvasys, Tautvydas Rutė ir Kajus Malinen.

 

Vicečempionais komandinėse kata rungtyse tapo:

Rasa Šeškauskaitė, Emilijus Stoncelis ir Nojus Trukšanovas;

Mark Gaiduk , Adomas Rukšnaitis ir Martynas Kulikov.

 

Bronzą komandinėse kata rungtyse iškovojo:

Gintautas Saveika, Orestas Purys ir Juras Lelys;

Urtė Jonauskaitė, Urtė Eigirdaitė ir Livija Jurėnaitė.

 

Per žingsnį nuo apdovanojimų liko, tačiau puikiai ęempionate pasirodė:

Danas Ramonas, Emilis Grikšas, Jonas Dūda, Luka Jurevičiūtė, Lukas Akmenskas ir Titas Vansavičius.

 

Varžybų metu sporto klubo „Okinava" auklėtiniai užsitikrino 4 kelialapius į Europos U-16 ir U-18 čempionatą, kuris vyks birželio 24 dieną Vengrijoje. Juos iškovojo pirmų vietų laimėtojai - Nikas Kvasys ir Nojus Trukšanovas (asmeninėse kata rungtyse), bei komandinėse kata rungtyse: Nikas Kvasys, Tautvydas Rutė, Kajus Malinen (U18) ir Paulius Zibalis, Herkus ZIbalis, Arsenij Djakov (U-16). Kiti pretendentai į šį čempionatą bus atrinkti vėliau.

Visa „Okinavos" bendruomenė labiausiai dėkoja savo mokytojoms Dianai Mačiūtei, Kristinai Basovai ir Rimai Lisinskaitei už tokį aukštą mokinių paruošimo lygį, pamokas ir žinias, nuolatinį palaikymą ir motyvaciją. Dėkojame klubo teisėjams Matui Sasnauskui, Žanai Novikovai ir Evelinai Zasčiurinskaitei bei fotografui Ovidiui Zibaliui už įamžintas akimirkas.

Sporto klubo „Okinava” prezidentė ir mokytoja Diana Mačiūtė kartu su savo auklėtiniais – mokytoja Rima Lisinskaite ir Matu Sasnausku intensyviai ruošiasi Europos kiokušin karatė čempionatui, kuris vyks jau balandžio 1-ą dieną Švedijoje. Turnyre dėl aukso medalių viso kovos apie 200 geriausių Europos sportininkų iš 20 valstybių. Diana Mačiūtė ir Matas Sasnauskas atstovaus Lietuvą asmeninėse kata (kova su šešėliu) rungtyse ir bendroje komandoje su Rima Lisinskaite komandinėje kata rungtyje. Linkime sėkmės

 

Ikona, uždaryti