Murray buvo arti keturgubo dublio, o „Neptūnas-Amberton“ šventė nesunkią pergalę

AA

Pergalių sąskaitą atsidaręs Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (1-1) namie 84:59 (22:10, 24:15, 15:18, 23:16) nesunkiai įveikė Kauno „Aistes-LSMU“ (0-2).

Šiame mače arti keturgubo dublio buvo klaipėdiečių naujokė Taylor Murray, kuri per 29 minutes surinko 7 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit.), 9 atkovotus kamuolius, 10 rezultatyvių perdavimų, 8 perimtus kamuolius ir 24 naudingumo balus.

Pajūrio ekipai Viktorija Balaban per 29 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 efektyvumo balus.

Polėkį klaipėdietės pagavo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklį pranašumą (20:10).

Visus reikalus šiame susitikime šeimininkės sutvarkė per pirmąją dvikovos pusę ir neleido kaunietėms pagalvoti apie sugrįžimą – 46:25.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (4/8 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 27 naudingumo balai.

„Neptūnas“: Viktorija Balaban 20 (4/5 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Eglė Šventoraitė 18 (6/9 dvit., 6/7 baud., 3 blok.), Rūta Stipra (3/7 dvit., 1/6 trit.) ir Marina Solopova (3/4 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 11, Kate Vilka 10 (2/8 trit., 6 atk. kam.), Taylor Murray 7 (9 atk. kam., 10 rez. perd., 8 per. kam.).

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė 21 (4/8 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud., 8 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Santa Okockytė 9 (3/9 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 8 kld.), Miglė Kisarauskaitė 8 (5 atk. kam.), Gedvilė Savostaitė (1/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Brigita Rimkevičiūtė (5 kld.) po 7.