Moterų krepšinio komanda Klaipėdos "Neptūnas" pateko į „Huawei moterų lygos“ finalą

AA

Nuo pirmų susitikimo minučių į priekį išsiveržęs Klaipėdos „Neptūnas“ laimėjo prieš Kauno „Aistes-LSMU“ ir žengė į „Huawei moterų lygos“ finalą 73:59 (28:17, 13:15, 20:20, 12:7).

Nuo pirmųjų rungtynių minučių iniciatyvą savo rankose laikusios klaipėdietės greit įgijo dviženklį pranašumą. Ligitos Tamutytės ir Gintarės Paulauskaitės vedamas „Neptūnas“ jau pirmajame ketvirtyje varžovėms atseikėjo 26 taškus.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ išlaikė savo pozicijas komandinio žaidimo dėka ir varžovėms priartėti neleido (41:32).

Po ilgosios pertraukos aikštėje emocijos liejosi per kraštus. Atkaklus ir įnirtingas kėlinys baigėsi lygiosiomis.

Ketvirtąjį kėlinį Andros Gabalytės auklėtinės pradėjo rimtu pareiškimu patekti į finalą: Dominyka Paliulytė ir Dalia Donskichytė smeigė po tritaškį, o pranašumas išaugo iki 15 (67:52). Iki rungtynių pabaigos puikiai gynyboje dirbusios klaipėdietės neleido „Aistėms-LSMU“ grąžinti intrigos.

Karjeros rungtynes sužaidusi Gintarė Paulauskaitė užfiksavo įspūdingą statistiką – 26 taškai, 4 atkovoti kamuoliai, 3 blokuoti metimai ir 34 naudingumo balai.

Klaipėdos „Neptūnas“: Gintarė Paulauskaitė 26, Ligita Tamutytė 20 (6 atk.kam), Dalia Donskichytė 18, Andra Gabalytė 1 (14 atk.kam, 7 rez.perd).

Kauno „Aistės-LSMU“: Brigita Sinickaitė 13, Karolina Kazočiūnaitė 12, Martyna Petrėnaitė 10.