Lietuvos braziliško jiu-jitsu čempionate 2023 klaipėdiečiai parsivežė 7 medalius

AA

Šeštadienį, kovo 4d., Šiauliuose vyko 2023m. Lietuvos Braziliško Jiu-jitsu čempionatas, organizuotas LBJJA (Lietuvos Braziliško Jiu-jitsu asociacijos). Jame, kaip įprastai, dalyvavo ir MASCARENHAS TEAM KLAIPEDA komanda.

Klaipėdiečiai varžybose dalyvavo suaugusiųjų grupėje ir iš viso parsivežė net 7 medalius (3 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos).

Tadas Ilgas (-88,3 kg, mėlynas diržas) įspūdingai ir užtikrintai, panaudodamas skausmingus veiksmus, iškovojo pirmąją vietą. Vakaris Mečionis (-70.0 kg, mėlynas diržas) veržliai ir atkakliai pelnė taipogi auksą, jo priešininkai taip pat pasidavė po atliktų skausmingų veiksmų. Mindaugas Bartkus (94.3 kg, mėlynas diržas) - po sunkių, bet gražių kovų privertė oponentus pasiduoti bei džiaugėsi aukso medaliu.

Edvinas Galdikas (-88.3, mėlynas diržas), pasižymintis techniškumu,  šį kartą tenkinosi sidabru. Raimonda Adomaitienė (-64.00 kg, mėlynas diržas) - bronza, Martynas Macevičius vos po penkerių mėnesių treniruočių (100.5 kg, baltas diržas) iškovojo bronzos medalį. Jauniausias komandos narys Leonardas Farah (48.00 kg, oranžinis diržas) berniukų kategorijoje pelnė trečiąją vietą.

Kaip visada, komanda buvo draugiškai susitelkusi, pasiruošimas kiekvienoms varžyboms su treneriu Iran Mascarenhas nėra lengvas, jis įdeda daug širdies bei pastangų, kad išugdyti čempionus. Tačiau sunkus darbas atsiperka, sportininkai didžiuojasi treniruodamiesi pas stiprų trenerį, o treneris džiaugiasi rezultatais.

Jau balandžio mėnesį komanda ruošiasi į Suomijoje vyksiantį braziliško Jiu-jitsu čempionatą (Finish open 2023).