Klaipėdos brazilų džiu-džitsu sportininkai vėl apdovanoti medaliais

AA

Šių metų gegužės 7d. Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdoje vyko  Tarptautinis GRAPPLING imtynių turnyras „KAIPĖDA OPEN“. Jame dalyvavo įvairūs Lietuvos kovos klubai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Ukmergės, Švenčionių, Plungės bei svečiai iš Latvijos ir Danijos.

Mascarenhas Team Klaipeda klubo garbę gynė 3 kovotojai.

Komanda iš viso iškovojo 5 medalius abiejose Gi ir NoGi disciplinose.

Tadd Ilgas (16m.) dar kartą įrodė, kad jis yra vienas geriausių Lietuvoje, jis iškovojo 1 vietą tiek Gi, brazilų džiu-džitsu, tiek NoGI, Grappling, ir pelnė 2 aukso medalius. Šiais metais Tadd Ilgas Danijos Brazilų džiū-džitsu turnyre pelnė aukso medalį savo svorio klasėje bei sidabrą atvirojoje svorio kategorijoje, o Europos čempionate įgijo geros patirties, nes tik maža neatidi  klaidelė sportininkui sutrukdė laimėti.

Deividas Daividavičius (20m.) pademonstravo, ko gero, vieną iš įspūdingiausių varžybų kovų tą dieną ir po prieštaringo teisėjų sprendimo tapo antrosios vietos nugalėtoju Gi disciplinoje. Sportininkas jau turi rimtų pergalių: 2022m. jau laimėjo Baltijos šalių MMA čempionatą savo svorio kategorijoje, taip pat laimėjo Brazilijos džiu-džitsu turnyrą Danijoje.

Kamila Pavlova (19m.) – dar viena perspektyvi komandos sportininkė, dėl ankstesnių traumų, deja, negalėjusi dalyvauti buvusiose varžybose, tačiau nuolat intensyviai treniravosi klube. Šįkart Kamila suspindėjo – jos darbas buvo įvertintas auksu. Mergina Gi disciplinoje tapo nugalėtoja, o NoGi (Grappling) discplinoje iškovojo trečiąją vietą. Neabejotinai, tai tik pradžia jos kaip MMA bei brazilių džiu-džitsu kovotojos sporto karjeroje.

Treneris Iran Mascarenhas labai didžiuojasi savo ryžtingų auklėtinių rezultatais ir ateityje tikisi dar daugiau pergalių. Sportininkai nuolat jaučia palaikymo energiją iš savo komandos narių, kurie visuomet stengiasi susiburti per varžybas ir pozityviai įkvėpti vienas kitą.  Šįkart prie komandos prisijungė ir svečiai iš Danijos, kurie taip pat atstovavo Mascarenhas Team Klaipeda klubą bei pelnė medalių. Kitos varžybos jau netrukus – gegužės 22 d. „LBJJA Kaunas Open 2022“.