Klaipėdietis Kancius įspūdingai užbaigė Dakaro ralį

AA

Klaipėdietis Laisvydas Kancius pademonstravo įspūdingą finišą Dakaro ralyje, kur nugalėjo paskutiniame greičio ruože bei bendroje rikiuotėje iškovojo 7-ą vietą.

Laisvydas Kancius pirmas keturračių įskaitoje pasiekė 14-o greičio ruožo finišą. Paskutinį etapą (136 km) lietuvis įveikė per 1 val. 36:16 min.

Klaipėdietis savo soc. tinklų paskyroje pasidalino akimirkomis ir nuotaikomis iš Dakaro finišo. „Tai buvo mano greičio ruožas. Tokie man labai patinka – greiti, kur visą laiką važiuoji iki galo nuspaudęs akseleratorių“, -  pasakojo L. Kancius.

Klaipėdietis teigė mėgavęsis šiuo greičio ruožu.

Sekantis etapas - poilsis. Klaipėdietis nori pailsėti ne kiek fiziškai, o psichologiškai.

„Fiziškai viskas gerai, praeis pora dienų ir vėl eisiu sportuoti, nes formą palaikyti reikia nuolat. Tačiau psichologiškai jau noriu pailsėti – nuo įtampos ir nuo paties Dakaro,“ – sakė Laisvydas Kancius.

Galutinėje rikiuotėje Laisvydas Kancius finišavo septintas ir pakartojo savo pirmojo Dakaro pasiekimą. Tačiau svarbiausia, kad pasaulio čempionato įskaitoje po šios dienos pergalės jis įsirašė dar penkis papildomus taškus.