Į Prienų klubo pasiūlymą atmetusį Kemzūrą taikosi „Neptūnas“

Į Prienų klubo pasiūlymą atmetusį Kemzūrą taikosi „Neptūnas“
AA

Klaipėdos „Neptūno“ vadovai nėra patenkinti dabartiniu komandos žaidimu ir rezultatais, todėl galvoja apie permainas, o tai gali paliesti vyriausiąjį trenerį Tomą Gaidamavičių.

Tinklalapio BasketNews žiniomis, „Neptūnas“ domisi galimybe pasikviesti Kęstutį Kemzūrą.

BasketNews šaltiniai praneša, jog Kemzūra atmetė Prienų „Labas GAS“ pasiūlymą, o „Neptūnas“ su Lietuvos rinktinės vyr. trenerio asistentu jau aptarė galimybę perimti komandos vairą.

Jei Kemzūra galiausiai atvyktų į uostamiestį, ilgalaikę sutartį su „Neptūnu“ turintis Gaidamavičius veikiausiai liktų darbuotis trenerių štabe.

Dabar „Neptūno“ tvarkaraštis palankus ir jei klaipėdiečiai bus grąžinti į pergalių kelią, Gaidamavičius gali išsaugoti vyr. trenerio poziciją – laukia du mačai su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“ bei po susitikimą su Jonavos „CBet“ ir Alytaus „Dzūkija“.

„Neptūnas“ kol kas stringa Betsafe-LKL – 2 pergalės ir 7 pralaimėjimai. Uostamiesčio ekipa žengia 8-oje vietoje.

Citadele KMT klaipėdiečiai iškovojo 5 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą bei pateko į ketvirtfinalį, kur jų lauks Panevėžio „Lietkabelio“ iššūkis.

Tuo metu Prienų komanda toliau dairosi naujo specialisto ir, BasketNews žiniomis, pagrindiniu kandidatu į šią vietą dabar yra Arvydas Gronskis.

Prieniškiai Betsafe-LKL pirmenybėse per 10 rungtynių neiškovojo nė vienos pergalės.

 

Basketnews

Ikona, uždaryti