Atkakliose rungtynėse – „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

AA

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 68:63 (20:18, 18:14, 19:17, 11:14) nugalėjo Palangos „Olimpo“ komandą.

Rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo greitai įgydami 5 taškų persvara. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir kėlinio pabaigoje šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą, bet Kristupo Leščiausko tritaškis leido klaipėdiečiams pirmauti rezultatu 20:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, bet įpusėjus kėliniui Marius Runkauskas pelnė 7 taškus paeiliui ir  „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 7 taškų pranašumą. Likus Žaisti minutę po Karim Rtail dėjimo skirtumas išaugo iki 11 taškų, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę palangiškiai sumažino atsilikimą iki 6 taškų 38:32.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ pelnė 7 taškus be atsako ir įgijo 13 taškų persvara. Sužaidus 3 minutes dėl traumos iš rikiuotės iškrito Laurynas Mikalauskas. Kėlinio pabaigoje koamdos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet „Olimpui“ pavyko sušvelninti atsilikimą iki 8 taškų 57:49.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 5 minutes „Olimpas“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Likus žaisti minutę klaipėdiečių persvara siekė 4 taškus. Kristupas Leščiauskas likus žaisti 10 sekundžių padidino persvarą iki 6 taškų, bet Mantas Ruikis atsakė greitu tolimu metimu. Likus 2,5 sekundėms Kristupas Leščiauskas neklydo nuo baudų metimo linijos ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę rezultatu 68:63.

„Neptūnas-Akvaservis“: Marius Runkauskas 14, Rytis Šakaitis 9, Klaidas Metrikis ir Laurynas Mikalauskas po – 8.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas ir Mantas Ruikis po – 16, Mindaugas Stašys 11.