Trečiadienį - iškilminga Šilutės kultūros ir pramogų centro atidarymo ceremonija

Trečiadienį - iškilminga Šilutės kultūros ir pramogų centro atidarymo ceremonija
AA

Spalio 5 dieną – svarbus ir džiugus įvykis – duris atvers rekonstruotas Šilutės kultūros ir pramogų centras. 

Naujasis Šilutės kultūros ir pramogų centras bus kitoks - žavės ne tik atnaujintomis erdvėmis, bet ir veiklomis. Čia šilutiškius ir svečius stebins ypatinga meno, kultūros ir mokslo sinergija.

Spalio 5 dieną, 13.00 val. vyks iškilminga Šilutės kultūros ir pramogų centro atidarymo ceremonija. Joje dalyvaus Šilutės rajono savivaldybės meras, svečiai. Šilutės kamerinio dramos teatro ir šokių klubo „Žvaigždūnė“ kurtos teatralizuotos ceremonijos metu iškilmingai perkirps simbolinę juostą.

18.00 val. suskambės iškilmingas atidarymo koncertas „Vėjų dainos“, kuriame kartu su solistais Žydre Adomaitiene, Egidijumi Jovaiša, Romu Trijoniu ir Valdu Lacko, koncerte išvysite folkloro ansamblį VERDAINĖ (vad. Regina Jokubaitytė), vokalinį ansamblį VOX LIBRI (vad. Rasa Golubovskienė), sakralinės muzikos mišrų chorą LAUDAMUS (vad. Irena Šemeklienė), liaudiškos muzikos ansamblį KARČEMA (vad. Vygantas Stoškus), varinių pučiamųjų instrumentų ansamblį PAMARIO BRASS (vad. Gražvydas Raila), vokalinį moterų ansamblį VAIVORA (vad. Gražina Liaudanskienė), bei ansamblį MINGĖ (vad. Regina Jokubaitytė).

Čia įsikurs VšĮ „Tavo robotas“ komanda

Šios šiuolaikiškos įstaigos įkūrėjas – Eivanas Maksvytis. Kūrybinga ir ambicinga komanda pasiruošusi veiklas plėtoti dviem veiklų vektoriais – tai jaunimo švietimas. Vyresnių klasių moksleiviams siūlomos galimybės skatins pasirinkti technologinės pakraipos studijas ir eksperimentinę veiklą (dirbtinis intelektas, robotika, projektai ir kt.).

Šilutiškių laukia ypatinga kultūros ir meno aura

Spalvos, reginiai, netikėti atradimai erdvėse, naujos technologijos, renginiai, viskas džiugins mus ir stiprins malonų grįžimo į kultūros meką jausmą.  Šilutės kultūros centro vadovei Jūratei Pancerovai ir jos komandai, mūsų meno kolektyvams, kūrėjams, idėjų puoselėtojams linkime išgyventi naujakurystės jausmą ir dovanoti sau bei kitiems daug įvairių kūrybinių potyrių bei sulaukti naujų narių ir daug, daug žiūrovų.

Talentinga Šilutės teatro kūrybinė grupė (režisierius – žinomas Lietuvos teatro ir kino aktorius Albinas Kėleris) netrukus  užburs didelius ir mažus premjeromis ir naujomis idėjomis.