Rekordų dieną Šilutėje sieks sūrio dešrelės valgymo rekordo

Rekordų dieną Šilutėje sieks sūrio dešrelės valgymo rekordo
AA

Lapkričio viduryje tradiciškai yra minima Gineso pasaulio rekordų diena. „Rekordų akademijos“ iniciatyva ją pirmą kartą švęs Lietuvoje.

Lapkričio 18 dieną visoje šalyje, nuo pat ankstyvo ryto, bus siekiama pačių įvairiausių rekordų: sportinių, kūrybinių, meninių, telkiančių bendruomenes ar tiesiog žaismingų, spinduliuojančių gyvenimo džiaugsmą, pozityvią nuotaiką. Tą dieną Šilutės bendruomenę drauge siekti masiškiausio sūrio dešrelės valgymo rekordo pakvies ABF ,,Šilutės Rambynas“. Vaikų taip mėgiamas Pik-Nik sūrio dešreles vienu metu turėtų skanauti apie 1600 valgytojų.

,,Jeigu iš tiesų pavyktų sutelkti tokį kiekį žmonių, tai būtų įspūdingas pasiekimas. Na, o įvertinus rekordo siekiančių asmenų santykį su Šilutės populiacija, turbūt turėtume dar vieną neoficialų rekordą", - teigiama Rekordų akademijos pranešime.

 

„Rekordų dienos tikslas – atskleisti rekordų spektrą, parodyti jų įvairovę, kad įkvėptume ir paskatintume žmones drąsiai svajoti ir siekti. Rekordai, jų siekimas sukuria gerą nuotaiką, suteikia daugiau šviesos ir spalvų mūsų kasdienybei – tai ko šiuo sudėtingu laikotarpiu taip trūksta“, – teigia  Lietuvos rekordus registruojančios agentūros „Rekordų akademija“ vadovas Gintaras Pocius.