Priminimas: draudžiamas paspirtukų ir motorinių dviračių eismas Kuršių marių krantine Nidoje

Priminimas: draudžiamas paspirtukų ir motorinių dviračių eismas Kuršių marių krantine Nidoje
AA

Neringos savivaldybė primena, kad Kuršių marių krantinėje nuo sporto mokyklos iki Purvynės gatvės draudžiamas motorinių dviračių ir paspirtukų eismas. Kaip laikomasi šio draudimo, tikrino Neringos savivaldybės administracijos specialistai kartu su Klaipėdos AVPK Neringos policijos komisariato pareigūnais.

Draudimą žymintys kelio ženklai 340 „Motorinių dviračių eismas draudžiamas“ įrengti praėjusiais metais, įvertinus padidėjusį nelaimingų atsitikimų su motoriniais dviračiais ir paspirtukais skaičių bei tai, kad Nidos marių krantine einančių takų infrastruktūra šioms transporto priemonėms nėra pritaikyta.

Asmenys, ketinantys važiuoti minėta kryptimi motoriniais dviračiais ar paspirtukais, kviečiami pasirinkti apvažiavimą, einantį Pamario bei Skruzdynės gatvėmis.

Kaip kurorto gyventojai ir svečiai laikosi draudimo, Neringos savivaldybės administracijos specialistai kartu su Klaipėdos AVPK Neringos policijos komisariato bendruomenės pareigūnu stebėjo Kuršių marių krantinėje ties Bardų skveru ir senojo Nidos uosto teritorija.  Sutikti pažeidėjai buvo draugiškai supažindinti su taisyklėmis.  Jauniesiems dviratininkams taip pat priminta būtinybė asmenims iki 18 metų važiuojant paspirtuku ar dviračiu dėvėti šalmą. Įgyvendinti prevencines priemones bei vykdyti kontrolę šią vasarą planuojama dar ne kartą.