Palangoje įrengtos septynios dviračių saugyklos

Palangoje įrengtos septynios dviračių saugyklos
AA

Rinktis dviratį kaip susisiekimo priemonę palangiškiams tapo dar patogiau – pasirūpinta, kad į darbą ar ugdymo įstaigą dviračiais ar paspirtukais atvykstantys vietos gyventojai turėtų kur saugiai palikti savo ekologiškas transporto priemones.

Palangiškiai, vykdami į darbus ar mokymo įstaigas, noriai renkasi ekologišką susisiekimo priemonę – dviračius, tačiau neretai susidurdavo su problema, kur, atvykus į vieną ar kitą įstaigą, saugiai palikti savo dviratį. Tam tikslui pasitarnaus naujai įrengtos dviračių saugyklos.

Jos įrengtos prie šių viešųjų įstaigų: V. Jurgučio progimnazijos, Senosios gimnazijos, Šventosios pagrindinės mokyklos, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos sporto centro, Palangos baseino bei Palangos miesto savivaldybės administracijos pastato.

Tad šių staigų darbuotojai ar moksleiviai savo kelionei į darbą ar mokyklą drąsiai galės rinktis ekologiškas transporto priemones.

Dviračių saugyklos yra uždaros, su stogu, rakinamos kodine spyna, jose pastačius dviratį, yra galimybė jį prirakinti. Vienu metu saugykloje galima saugiai palikti 12 dviračių.

Ikona, uždaryti