Neringoje dirba geriausi šalies pajūrio gelbėtojai

Neringoje dirba geriausi šalies pajūrio gelbėtojai
AA

Neringos kurorto gyventojų ir svečių saugumu rūpinasi geriausi šalies pajūrio gelbėtojai – tai paaiškėjo po antradienį vykusio Lietuvos paplūdimio gelbėtojų čempionato.

 

Šiais metais čempionatas vyko Klaipėdoje, II Melnragės paplūdimyje, kur susirungė šio miesto bei Palangos ir Neringos Baltijos pajūrio paplūdimio gelbėtojų komandos. Gelbėtojai rungėsi tiek individualiose, tiek komandinėse rungtyse, kurių iš viso buvo šešios. 

Vyko paplūdimio vėliavėlių, 90 metrų paplūdimio sprinto bei bėgimo-plaukimo-bėgimo rungtys. Taip pat dvi estafetės – gelbėjimo su plūdėmis bei bėgimo. Gelbėtojų įgūdžiai patikrinti ir skęstančiojo gelbėjimo, naudojant lentą, rungtyje.         

Neringos gelbėtojai šiose rungtyse pasirodė geriausiai ir Lietuvos paplūdimio gelbėtojų čempionate pelnė pirmąją vietą. Klaipėdos paplūdimių gelbėtojai iškovojo antrąją vietą, o trečiąją – Palangos.  

Lietuvos paplūdimio gelbėtojų čempionatas – kasmetinis renginys, skirtas skatinti gelbėtojų fizinį aktyvumą, siekti didesnio Lietuvos paplūdimių gelbėtojų bendradarbiavimo ir bendravimo bei su šiuo darbu supažindinti visuomenę.

Ikona, uždaryti