Legendinis šūkis "Kas laimės, kas laimės" įkvepia ateities verslo sprendimams

Legendinis šūkis "Kas laimės, kas laimės" įkvepia ateities verslo sprendimams
AA

Gargždiškiai savojo miesto neįsivaizduoja be vasarą šurmuliuojančio Gargždų gimtadienio renginių, be aidinčio stadiono, kuriame atkakliai už miesto garbę  kaunasi  visoje Lietuvoje žinomos Gargždų futbolo klubo vyrų, moterų, jaunimo komandos.  Tuo tarpu dėl koronaviruso pandemijos padarinių diržus susiveržus ne vienam kultūros ar sporto  rėmėjui, finansinė verslo parama šiems sektoriams – kaip niekada svarbi. 

 

Elektroninių ryšių ir telekomunikacijų paslaugas Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje ( šviesolaidinis internetas, išmanioji televizija, fiksuotas ryšys), tame tarpe ir Gargžduose  teikianti UAB „Splius“ nuosekliai įsiliejo į miesto kultūros bei sporto iniciatyvų rėmėjų gretas.

Pasak Gargždų kultūros centro vadovės Vaidos Skuodienės bei Všį “Gargždų futbolas”  direktoriaus Rimanto Mikalausko, kultūros, sporto  ir verslo bendradarbiavimas – tai abipusiai naudingi santykiai, kurie įkvepia telktis  naujiems veiklos tikslams ir net svajonėms. 

„Lietuvoje tikrai drąsiai galime vadintis futbolo didmiesčiu. Šiuo metu šalyje yra tik du klubai – Kauno „Žalgiris“ ir Gargždų „Banga“, kuriuose net trys komandos žaidžia aukščiausiose kategorijose. Mūsų vyrų ir moterų komandos rungiasi aukščiausioje lygoje, o dubleriai pernai viršijo visus lūkesčius ir šiemet eina jau į I lygą“,  –  akcentavo R. Mikalauskas. Pasak klubo vadovo,  tokie ženklūs pasiekimai, jaunimo komandos perėjimas į aukštesnę lygą  reikalauja ir didesnių finansinių išteklių, kurie yra riboti. „Labai vertiname nuolatinius „Bangos“ klubo rėmėjus, bet itin branginame ir naujus, parėmusius net šiuo dramatišku karantino metu. Pernai puikius bendrystės ryšius užmezgėme su  UAB Splius, šiemet  jų ženkli finansinė parama taip pat tęsis”, - puikia naujiena dalijosi  VšĮ „Gargždų futbolas“  direktorius R. Mikalauskas. 

Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė sako, kad gargždiškiai yra išrankūs kultūros renginiams. „Sukurti įdomią meninę programą, pasikviesti žinomų atlikėjų, padaryti taip, kad šventė paliktų prasmingą pėdsaką miestiečių atmintyje mums padeda ir rėmėjai. O jeigu net nepaprašai, bet tiesiog sulauki netikėto skambučio su  pasiūlymu finansiškai paremti -  tai mūsų kūrybinėms svajonėms užauga sparnai!”, –   prieš pusantrų metų su bendrove „Splius“  įvykusią pažintį prisimena V. Skuodienė. Praėjusiais metais organizuojant miesto gimtadienį  UAB „Splius“  kultūros darbuotojus dar kartą nustebino savo geranoriškumu renginiams skirdama  2 000 eurų. „Žinote, tada ir supranti, kad jeigu pats tiesi pagalbos ranką kitam savęs negailėdamas ir neskaičiuodamas, kažkada ir iš kitų sugrįžta šimteriopai“, – svarsto Gargždų kultūros centro vadovė.

 „Pradėję savo paslaugas plėtoti Gargžduose, pastebėjome, kad tai –  veiklus, jaunatviškas miestas, o gi tai sutampa ir su mūsų įmonės vertybėmis būti veržliems, inovatyviems. Visoje Lietuvoje skanduojamas Gargždų futbolo šūkis „Kas laimės, kas laimės“ ir mus įkvepia ateities verslo sprendimams, o taip pat paskatina tęsti gerus darbus“ , –  apibendrino generalinis direktorius Arymantas Klapatauskas. 

UAB „Splius“ nuolat diegia naujausias technologijas elektroninių ryšių sferoje, todėl  klientai gali naudotis šviesolaidiniu internetu, kuris suteikia Šiaurės ir Vakarų Lietuvos gyventojams naujus kelius į duomenų perdavimą ir gavimą – garantuoja maksimalų perduodamų duomenų saugumą bei itin didelę spartą.