Grįžti į naujienas

Kretingos rajono savivaldybė turi naują administracijos direktoriaus pavaduotoją

#KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Kretingos rajono savivaldybė turi naują administracijos direktoriaus pavaduotoją
Data
Autorius
Kategorija
KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Žymos
KRETINGOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
Dalintis
Facebook | El.paštu

Kretingos rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį, vasario 25 d., slaptu balsavimu patvirtino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją. Administracijos direktoriaus pavaduotoja paskirta Violeta Turauskaitė.

„Iš savo pavaduotojos tikiuosi nuoseklaus, konstruktyvaus, principingo, inovatyvaus ir atsidavusio darbo kretingiškių labui ir Kretingai“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

Už V. Turauskaitės kandidatūrą slaptu balsavimu balsavo 21 Kretingos rajono savivaldybės tarybos narys, prieš – 0, susilaikė – 0.

„Gavusi pasiūlymą kandidatuoti į šias pareigas, įvertinau esamą situaciją ir pasiūlymą priėmiau. Esu atsakinga, darbšti, mėgstu analizuoti, vertinti įvairias alternatyvas ir tada pasiūlyti geriausią sprendimą, nebijau iššūkių“, – sakė Violeta Turauskaitė.

V. Turauskaitė pažymėjo, kad eidama Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas užtikrins, kad nestrigtų šiuo metu savivaldybės įgyvendinami projektai, ypač finansuojami iš ES lėšų, pradės darbus dėl savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifų dydžių nustatymo, kad  kuo greičiau būtų patvirtinti tarifai ir savivaldybė turėtų dar vieną finansinį šaltinį infrastruktūrai gerinti. Taip pat užtikrins, kad artimiausiu metu būtų patvirtintas savivaldybės plėtros planas iki 2030 metų.

V. Turauskaitė Kauno technologijos universitete yra įgijusi ekonomikos bakalauro ir inžinerijos mokslų magistro laipsnius. Dirbo Kretingos rajono savivaldybėje Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiąja specialiste ir pastaruosius 5 metus – Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja. Nuo 2014 metų yra Kretingos rajono kaimo plėtros asociacijos valdybos narė.

Į šias pareigas V. Turauskaitės kandidatūra buvo pateikta iš pareigų pasitraukus Administracijos direktoriaus pavaduotojui Povilui Černeckiui.