Klaipėdos rajone – dar vieno darželio įkurtuvės

Klaipėdos rajone – dar vieno darželio įkurtuvės
AA

Gargždų lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ Gobergiškės skyriuje šiandien džiugios nuotaikos – būsimieji darželinukai ir jų tėvai pakviesti į darželio atidarymo šventę. Mažieji apžiūrėjo grupes, susipažino su auklėtojomis, spėjo pažaisti su dar nematytais žaislais ir nekantriai laukia pirmadienio, kai prasidės ugdymo procesas.

Gargždų lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ Gobergiškės skyriuje š

Naujose, suremontuotose, šviesiose ir erdviose patalpose bus ugdomi 35 vaikai. Darželyje įrengtos 2 grupės, o su vaikais dirbs 4 auklėtojos ir 3 jų padėjėjos.

Darželio rekonstrukcijos darbai kainavo kiek daugiau nei 910 tūkstančių eurų, iš kurių beveik 200 tūkst. eurų – ES lėšos.

Dėmesys švietimui

Prieš didžiąsias metų šventes dvi naujai įrengtos darželio grupės atidarytos ir Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre.

Jau pasirašyta ir istorinė sutartis dėl Sendvario daugiafunkcio centro statybos. Per ateinančius trejus metus Trušeliuose iškils nauja mokykla-darželis, kur bus ugdoma beveik 800 Klaipėdos rajono vaikų. Taip pat čia veiks biblioteka, gyventojams bus įrengtos erdvės kultūrai ir sportui.

Sutartis pasirašyta ir dėl naujo darželio projektavimo Mazūriškiuose. Iki vasaros turi būti suprojektuotas 8 grupių pastatas, kurį galės lankyti 150 vaikų. 

Naujas darželis iškils ir Gargžduose, kur 12 grupių bus ugdoma per 220 vaikų.

Reklama Ikona, uždaryti