Grįžti į naujienas

Klaipėdos raj., Mazūriškėse – nauja poilsio, sporto ir laisvalaikio erdvė

#KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Klaipėdos raj., Mazūriškėse – nauja poilsio, sporto ir laisvalaikio erdvė
Data
Autorius
Kategorija
KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Žymos
RAJONAS | PRAMOGOS VAIKAMS
Dalintis
Facebook | El.paštu

Dalyvaujamojo biudžeto projektų, už kuriuos konkurse „Tavo idėja“ aktyviai balsavo viso rajono gyventojai, įgyvendinimas įgauna pagreitį. Gyventojai jau džiaugiasi geriamojo vandens fontanėliu Gargžduose, pontoniniu lieptu Dovilų karjere, darbai taip pat vyksta ir kituose objektuose, o Mazūriškėse jau baigiama įrengti poilsio, sporto ir laisvalaikio erdvė.

Mozūriškės Klaipėdos rajonas vaikų aikštelė sporto erdvė

Mazūriškėse Kinčių gatvėje jau sumontuoti vaikų žaidimo aikštelės įrenginiai, lauko treniruokliai, sutvarkyta 10 arų teritorija. Per mėnesį aikštelę planuojama padengti korėta danga, apsėti žole.

treniruokliai mozūriškės klaipėdos raj

Projekto idėjos autoriai tikisi, kad sukurta poilsio, sveikatos bei žaidimų erdvė paskatins bendruomeniškumą, bei sudarys sąlygas įvairaus amžiaus gyventojams turiningai leisti laisvalaikį ir stiprinti sveikatą.

„Tai, kad Mazūriškių gyventojai pagaliau turės erdvę, kurioje galės leisti laisvalaikį, atvesti pažaisti vaikus yra jų pačių aktyvumo rezultatas. Dalyvaujamasis biudžetas leido patiems gyventojams siūlyti idėjas ir už jas balsuojant nuspręsti, kurias reikėtų įgyvendinti. Taip Mazūriškėse ir atsirado pirmoji  laisvalaikio erdvė. Tikiuosi, kad tai dar labiau paskatins bendruomenės aktyvumą ir tarpusavio bendravimą“, – sakė vicemerė Audronė Balnionienė.