Juodkrantėje bus įrengtos dvi naujos sporto aikštelės

Juodkrantėje bus įrengtos dvi naujos sporto aikštelės
AA

Juodkrantės Žaliajame kelyje netrukus prasidės rangos darbai, kurių metu bus įrengtos dvi naujos, aktyviam  laisvalaikiui lauke skirtos, aikštelės.

Neringos savivaldybės administracija įgyvendino viešųjų pirkimų procedūras ir pasirašė sporto aikštyno įrengimo rangos darbų sutartį. Šia sutartimi numatoma, kad Juodkrantėje bus įrengtos dvi naujos lauko sporto aikštelės – krepšinio ir teniso.

Šios dvi aikštelės bus įrengtos greta jau esamos futbolo. Taip bus tęsiami Neringos savivaldybės planai Juodkrantės Žaliajame kelyje įkurti įvairias sporto šakas apimantį aikštyną.

Universalus sporto aikštynas vystomas buvusias sporto ir transporto stovėjimo aikšteles rekonstruojant į modernų aikštyną. Galimybė čia vystyti sporto aikštyną atsirado tada, kuomet valstybei nuosavybės teise priklaususį turtą Neringos savivaldybei valdyti patikėjimo teise perdavė Lietuvos Respublikos Vyriausybė savo nutarimu. Anksčiau šią teritoriją ir joje buvusį turtą valdė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių rinktinė.

„Šis sporto aikštynas – puikus pavyzdys, kaip valstybei nebereikalingas turtas gali pasitarnauti kurorto gyventojų ir svečių poreikiui. Dėl išskirtinio, UNESCO saugomos teritorijos statuso, Neringoje labai ribotos galimybės plėtoti kurortinę infrastruktūrą – dažniausiai tai įmanoma tik įgyvendinus jau buvusių objektų rekonstrukciją. Džiaugiuosi, kad tuometinė Vyriausybė atsižvelgė į mūsų poreikius ir visai netrukus Juodkrantėje atsiras naujos galimybės aktyvaus laisvalaikio mėgėjams“, – teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Ateityje šiame sporto aikštyne taip pat numatyta įrengti padėlio aikštelę, stoginę, skirtą lauko treniruoklių zonai, ir vaikų žaidimo aikštelę.

Tikimasi, kad aikštynu ateityje naudosis ne tik kurorto gyventojai ir svečiai, bet jis taps patrauklus ir įvairių sporto, aktyvaus laisvalaikio stovyklų ar renginių organizatoriams.

Sporto aikštyno įrengimo rangos darbų sutartis pasirašyta su UAB „Gerbūvio sprendimų centras“. Rangos darbų vertė 264 134, 17 Eur. Darbus planuojama įgyvendinti iki šių metų galo.