Kino teatras namuose – ką žiūrėti šį rudenį?

Kino teatras namuose – ką žiūrėti šį rudenį?
AA

Rudens vakarai ilgėja, pramogų ir kitos kainos nenumaldomai kyla. Vis dėlto smagiai praleisti laiką su šeima galima ir neišėjus iš namų. „Splius“ siūlo mėgautis geriausiais filmais ir televizijos rudens sezono naujienomis. Išmanioji televizija padės ne tik sutaupyti, bet ir atrasti kažką nauja.

 

Tamsėjantys rudens vakarai ir išaugusi infliacija lietuvius varo į neviltį. Siekdami išsklaidyti rudeninį liūdesį ir nerimą dėl išaugusių paslaugų ir prekių kainų, telekomunikacijų bendrovė „Splius“ kviečia savo esamus ir būsimus klientus praleisti laiką su šeima, jaukiai, namuose prie televizoriaus ekrano. Išmaniosios televizijos Plius.TV klientai gali mėgautis geriausiais ir pripažintais pasaulio kino filmais. Analizuojant televizijos vartotojų poreikius, po vasaros jaučiamas susidomėjimas būtent filmų kanalais.

„Keturių asmenų šeimai nueiti į kino teatrą jau tampa prabanga, ypač jei dar įvertinsime išlaidas spragėsiams ir gėrimams, be kurių joks filmo seansas neapsieina. Todėl norime pakviesti savo esamus klientus ir galbūt tuos, kurie norėtų užsisakyti mūsų paslaugas, sutaupyti bilietams ir žiūrėti pripažintus kino filmus mūsų išmaniojoje televizijoje. Iš klientų užklausų ir užsakymų matome, kad po vasaros išaugo susidomėjimas būtent filmų kanalais“, – sako bendrovės „Splius“ rinkodaros projektų vadovė Aušra Vaitkevičienė.

 

Pripažinti filmai

Pasak bendrovės „Splius“ atstovų, vienas iš labiausiai kinomanų pamėgtų papildomų kanalų paketų yra TV3 Filmų. Tai geriausi kino filmai HD raiška. Spalį žiūrovų laukia net virš 20 premjerų, o pačios ryškiausios premjeros: Klinto Istvudo režisuotas „Narkokurjeris“ (The Mule, 2018 m.), siaubo trileris „Anabelė 3“ (Annabelle Comes Home, 2019 m.), aktoriaus Joaquino Phoenixo talentingai įkūnytas „Džokeris“ (Joker, 2019), pasaulinio pripažinimo sulaukusi „Taip gimė žvaigždė“ (A Star Is Born, 2018 m.) su Bredliu Kuperiu ir Lady Gaga ir taip pat – moteriškasis „Oušeno aštuntukas“ (Ocean‘s 8, 2018 m.) su Sandra Bulok ir kitomis, pasaulyje pripažintomis žvaigždėmis.

Be TV3 Filmų pakete yra dar trys filmų kanalai: TV1000 World Kino, TV1000 Action ir TV1000. Minėtą filmų paketą išmaniosios televizijos Plius.TV klientai gali vos už 4,90 Eur užsisakyti kelių mygtukų paspaudimu.

„Išmaniosios televizijos klientai pulteliu gali užsisakyti vos kelių mygtukų paspaudimu čia pat televizoriaus meniu. Užsisakę paslaugą, naujausius kino filmus galima žiūrėti iš karto. Galime pasiūlyti keturis kanalus, kurių vienas transliuojamas ir lietuvių kalba. Visi kanalai HD raiškos, pateikiamas keturiolikos dienų archyvas, galima sustabdyti filmą, atsisukti atgal patikusią ištrauką ar žiūrėti patinkančiu laiku, nereikia derintis prie tvarkaraščio ar kitų žiūrovų. Na, galbūt tik rasti sutarimą su šeimos nariais, kokį filmą žiūrėsite šįvakar“, – juokiasi bendrovės „Splius“ rinkodaros projektų vadovė Aušra Vaitkevičienė.

 

Televizijos turinys

„Splius“ išmaniosios televizijos žiūrovams gali pasiūlyti geriausius kino filmus kiekvieną mėnesį. Kiekvieną savaitę savo „Facebook“ paskyroje „Splius“ skelbia atrinktų filmų ir laidų anonsus, todėl ieškantiems rekomendacijų, verta sekti įmonės socialinių tinklų profilius.

Be kino filmų žiūrovai taip pat gali rinktis didžiulį kanalų paketą, kuriame – karščiausios naujienos iš viso pasaulio, naujausias televizijų programų turinys, kritikų ir žiūrovų įvertintos laidos, serialai.

„Rudenį televizijos pradeda naują sezoną, todėl žiūrovams pasiūlo daug televizinių naujienų – įdomios laidos, serialai ir kitas turinys. Ką jau kalbėti apie informacinių programų turinį iš Lietuvos ir viso pasaulio. Šiuos programų paketus esami klientai gali užsisakyti labai lengvai ir mėgautis aukščiausios raiškos turiniu jau iš karto. Kas dar nėra mūsų klientai, kviečiame susiektu su mūsų vadybininkais ir pasikonsultuoti. Tikrai rasime geriausius sprendimus“, – sako bendrovės „Splius“ rinkodaros direktorė Inga Karickienė.

 

Užsisakyti galima paskambinus tel. 19955 arba apsilankius „Mano Splius“ savitarnoje manosplius.lt

 


Reklaminis straipsnis

Reklama Ikona, uždaryti