Ką galima padovanoti draugei?

Ką galima padovanoti draugei?
AA

Geriausias būdas artimam žmogui išreikšti savo meilę ir dėmesį - dovanoti dovanas. 

Nėra paprasta išrinkti dovaną bičiuliui, šeimos nariui ar gerai pažįstamam žmogui, todėl rekomenduotina gerai apgalvoti kiekvieną smulkmeną, galinčią lemti teisingą pasirinkimą.


 

Nuo ko pradėti dovanos parinkimo procesą?

Jei renkate dovaną draugei, pamėginkite tiksliai prisiminti pagrindinius jos pomėgius, būdo savybes, nes tada bus lengviau atskleisti jos asmenybę. Jeigu ji yra tikra melomanė, prisiminkite, kokią muziką ji labiausiai mėgsta, tada galėsite jai padovanoti atitinkamą kompaktinį diską. Taip pat galima padovanoti jos mėgstamo žurnalo metinę prenumeratą, ar dovanų čekį knygoms pirkti.

Dailiosios lyties atstovei galima padovanoti ir kosmetikos bei kvepalų rinkinius arba kuponą lankytis soliariume ar grožio salone. Jei vis dėlto negalite apsispręsti, kokia dovana draugei labiausiai tiktų, nebijokite jos pačios paklausti, ko ji norėtų, apie ką ji svajoja. Tai tikrai labai palengvintų jūsų pastangas pasiekti patį geriausią paieškų rezultatą.


 

Ką padovanoti draugei nuolat patiriančiai įtampą studijose ar darbe?

Jei kam atrodo, kad jaunų žmonių gyvenimas būna lengvas ir nerūpestingas, tas smarkiai klysta. Jaunimo laukia įtemptos studijos, po jų adaptacija pasirinktoje darbo vietoje, kitokie išbandymai, kurie reikalauja daug dvasinių ir fizinių jėgų. Tad jei jūsų draugė savo gyvenime patiria nuolatinį stresą, pamiršta, jog esama ir smagesnių dalykų už studijas ar darbinę rutiną, jūs galite padėti jai atsipalaiduoti, patirti naujus įspūdžius, susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Kaip tai padaryti? Ogi tai visai paprasta – padovanokite draugei patį tinkamiausią kokybiško poilsio variantą. Tai gali būti savaitgalis poilsio namuose, kur lankytojai lepinami ne tik gardžiu maistu, bet ir SPA paslaugų kompleksu.   

Kas galėtų pradžiuginti antrosios jaunystės sulaukusią draugę?

Jeigu jūsų draugė jau yra pasiekusi fizinę ir dvasinę brandą, tada jai kuo puikiausiai tiktų turininga kelionė po šalį arba skrydis į artimas ar tolimesnes Europos šalis. Tokius skrydžius organizuoja pigių skrydžių bendrovės. Pats palankiausias metas tokioms kelionėms – ruduo ir pavasaris, nes tada šiltuosiuose pietinės Europos kurortuose prasideda aksominis sezonas, o paslaugų kainos yra mažesnės nei vasarą. Tokioms kelionėms irgi galima įsigyti dovanų kuponą.


 

Ikona, uždaryti