Grįžti į naujienas

Girulių - Melnragės miško likimas: liko tik 3 dienos pasisakyti prieš pajūrio miško mažinimą

#Nuomonės
Girulių - Melnragės miško likimas: liko tik 3 dienos pasisakyti prieš pajūrio miško mažinimą
Data
2020-10-27
Autorius
Monika Montvilė / Foto: N. Puteikienė
Kategorija
Nuomonės
Dalintis
Facebook | El.paštu

Iki spalio 30 dienos Klaipėdos miesto savivaldybė vykdo gyventojų apklausą "Ar pritariate, kad Melnragės–Girulių miške būtų plečiamas Pauosčio geležinkelio kelynas?"

Šios apklausos rezultatai turi parodyti klaipėdiečių poziciją: ar jie sutinka, kad geležinkelis būtų plečiamas mažinant pajūrio mišką.

 

Siekiant, kad šis klausimas nenugultų "į stalčiuką" ar kaip kitaip nebūtų tyliai pamirštas, pasisakyti apklausoje pozicionuojant savo nuomonę 'prieš' privalo ne mažiau, kaip 15 proc. klaipėdiečių (apie 20 tūkst.). Tokiu atveju šio klausimo tolimesnis svarstymas Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje bus privalomas. 

Jei Pauosčio geležinkelio kelyno projektas būtų įgyvendintas, dėl planuojamos infrastruktūros plėtros Girulių miške galbūt tektų iškirsti nuo 30 iki 50 hektarų miško.

Apklausoje, kurioje yra vienintelis klausimas, klaipėdiečiai gali dalyvauti iki spalio 30 d. tiek internetu, tiek ir gyvai.

Internetu apklausą galite pasiekti čia.

Gyvai galite balsuoti raštu atėję į Klaipėdos miesto savivaldybės vieną langelį pasirašydami prieš Geležinkelio mazgo perkėlimą į Girulių - Melnragės mišką.

Balso teisę turi tik Klaipėdos mieste savo gyvenamąją vietą deklaravę asmenys. Jei iškilo sunkumų prisijungiant - būtinai rašykite skundą elektroninu pašto adresu:  N.Puteikienė@klaipeda.lt

Gavus skundą, būtų galima reikalauti pratęsti apklausos laiką dėl sutrikusio sistemos veikimo.