KU pneumobilininkų komandai tarptautinės varžybos Vengrijoje buvo sidabrinės

KU pneumobilininkų komandai tarptautinės varžybos Vengrijoje buvo sidabrinės
AA

Iš Tarptautinių pneumobilių varžybų Vengrijoje grįžtanti Klaipėdos universiteto komanda parveža 3 sidabrinius trofėjus.

ku

KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto penketas – dr. Pranas Mažeika (komandos vadovas), Jevgenij Jamščikov (komandos kapitonas, pirmasis pilotas), Tomas Sukauskas (antrasis pilotas), Gediminas Petkus (mechanikas), Ignas Arnašius (antrasis mechanikas, komandos strategas) - savo sukonstruota transporto priemone trejose varžybų kategorijose pelnė tris antrąsias vietas. KU inžinerijos studijų programų studentų kūrinys per ilgosios distancijos važiavimą (Long Distance Race) su vienu balionu nuvažiavo apie 6 km, dvejose greičio rungtyse (Arcade Race, Drag Race) – taip pat parodė antrąjį rezultatą.

ku automobilis

Pasak komandos kapitono Jevgenijaus Jamščikovo, nors ir svajota apie čempionų poziciją, bet ir iškovota antroji – geras rezultatas. „Drauge su komanda dar turėsim erdvės tobulėti, siekti geresnio rezultato“,- sakė jis.  

ku automobilis

Šiemetinėse pneumobilininkų komandų varžybose dalyvavo 12 stipriausių komandų iš 6 Europos valstybių – Vengrijos, Rumunijos, Čekijos, Lenkijos, Estijos ir Lietuvos. KU komanda Tarptautinėse pneumobilių varžybose dalyvauja nuo 2015 metų. Varžyboms kasmet rengiamas naujas bolidas, jų KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete sukonstruoti jau 5.

 

Ikona, uždaryti