KU pneumobilininkų komandai tarptautinės varžybos Vengrijoje buvo sidabrinės

KU pneumobilininkų komandai tarptautinės varžybos Vengrijoje buvo sidabrinės
AA

Iš Tarptautinių pneumobilių varžybų Vengrijoje grįžtanti Klaipėdos universiteto komanda parveža 3 sidabrinius trofėjus.

ku

KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto penketas – dr. Pranas Mažeika (komandos vadovas), Jevgenij Jamščikov (komandos kapitonas, pirmasis pilotas), Tomas Sukauskas (antrasis pilotas), Gediminas Petkus (mechanikas), Ignas Arnašius (antrasis mechanikas, komandos strategas) - savo sukonstruota transporto priemone trejose varžybų kategorijose pelnė tris antrąsias vietas. KU inžinerijos studijų programų studentų kūrinys per ilgosios distancijos važiavimą (Long Distance Race) su vienu balionu nuvažiavo apie 6 km, dvejose greičio rungtyse (Arcade Race, Drag Race) – taip pat parodė antrąjį rezultatą.

ku automobilis

Pasak komandos kapitono Jevgenijaus Jamščikovo, nors ir svajota apie čempionų poziciją, bet ir iškovota antroji – geras rezultatas. „Drauge su komanda dar turėsim erdvės tobulėti, siekti geresnio rezultato“,- sakė jis.  

ku automobilis

Šiemetinėse pneumobilininkų komandų varžybose dalyvavo 12 stipriausių komandų iš 6 Europos valstybių – Vengrijos, Rumunijos, Čekijos, Lenkijos, Estijos ir Lietuvos. KU komanda Tarptautinėse pneumobilių varžybose dalyvauja nuo 2015 metų. Varžyboms kasmet rengiamas naujas bolidas, jų KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete sukonstruoti jau 5.

 

Reklama Ikona, uždaryti