Jau 24-tus metus, rugsėjį Klaipėdos miesto savivaldybėje bus apdrausti visi moksleiviai

Jau 24-tus metus, rugsėjį Klaipėdos miesto savivaldybėje bus apdrausti visi moksleiviai
AA

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kasmet vykdo vieną ilgiausiai gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų - „Apsaugok mane“, kai visą rugsėjo mėnesį visi šalies moksleiviai yra nemokamai apdraudžiami nuo nelaimių keliuose.

 

Akcijos „Apsaugok mane“ metu šalies vairuotojai skatinami būti itin atidžiais kelyje ir skirti ypatingą dėmesį jauniausiems eismo dalyviams, po vasaros atostogų grįžtantiems į miestų gatves. Nemokamai apdraudžiame visus Lietuvos moksleivius nelaimingų atsitikimų kelyje draudimu. Draudimas visą rugsėjį galioja pėstiesiems arba dviračiu keliaujantiems moksleiviams. Draudimo suma – 5 000 Eur.

Ką turiu daryti, kad mano vaikui galiotų draudimas?

Jums nereikia niekur kreiptis dėl draudimo įsigaliojimo – kiekvienas vaikas yra apdraustas. Susipažinkite su žemiau pateikiamomis akcijos taisyklėmis ir, nutikus įvykiui, registruokite eismo įvykį policijoje bei kreipkitės į „Lietuvos draudimą“. Moksleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų keliuose įsigalioja automatiškai visiems Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams nuo 2023 metų rugsėjo 1 d. 00 val. ir galioja iki 2023 m. rugsėjo mėn. 30 d. 24 val.

 Kaip tai veikia?

Visi Lietuvos moksleiviai, keliaujantys pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku bet kurioje Lietuvos vietoje, bet kuriuo paros metu, visą rugsėjį yra apdrausti. Draudimo kompensaciją išmokame nepriklausomai nuo to, ar moksleivis yra avarijos kaltininkas. Draudimo apsauga apima po eismo įvykio atsirandančias pasekmes: kaulų lūžius ir išnirimus, minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimus, mirtis dėl nelaimingo atsitikimo. Draudimo suma siekia 5 000 Eur, o išmoka priklauso nuo patirto sužalojimo (visa suma išmokama mirties atveju, o įvykus kitoms pasekmėms – Asmens draudimo taisyklėse Nr. 69, versija galiojanti nuo 2023 06 16:  numatytas procentas nuo draudimo sumos).

Nutikus įvykiui

Jei moksleivis pateko į eismo įvykį, jo tėvai ar globėjai apie tai pirmiausia turėtų pranešti policijai. „Lietuvos draudimui“ apie įvykį pranešti kviečiame užpildant šią formą.

Reklama Ikona, uždaryti