Ukrainos palaikymo mitingai, grįžta į Klaipėdą

Ukrainos palaikymo mitingai, grįžta į Klaipėdą
AA

Po kelionės į Ukrainą ir karo zonas, Mindaugas Jonušas kviečia, rugpjūčio 4 dieną 18 val. Danės skvere prie arkos miestiečius, Klaipėdoje dėl karo besiglaudžiančius ukrainiečius, baltarusius ir miesto svečius susiburti į tradicija tapusius mitingus už Ukrainą ir jos žmonių laisvę.
 
 Į šį mitingą kviečiame atvykti ne tik ukrainiečius, bet ir įvairių tautų ir tautybių žmones kad vieningai galėtume pasakyti, kad būtina išbūti iki pergalės dėl taikos, saugumo, demokratijos.
 

Mitingo metu ukrainiečiai su visais atvykusiais dalinsis savo dainomis, kurios nepalieka abejingų. Renginio organizatorius Mindaugas Jonušas ragina žvelgti į karo nukankintų žmonių akis: Pažvelkite į tas iškankintas, praverktas, motinų akis, į jų veidus, kuriuose atsispindi nerimas dėl ateities, skausmas, patirtas, kai teko laidoti savo vaikus, kurie iš meilės ir pagarbos gynė savo šalį, pažvelkite į tuos, kurie nebeturi, kur gyventi, prisiminkime Mariupolio, Bučios, Irpynes ir kitų kankinių skausmą, žemės žmones, jų gyvenimai suluošinti ir ateitis sunaikinta, pažvelkite į angelais virtusius vaikus, kurie buvo nužudyti, o atrodė, kad jiems gyvenimas bus maloningas ir jie turės nerūpestingą vaikystę, pažvelkite į tuos kurie tapo karo tremtiniais ir turėjo palikti savo valstybę ir savo svajones.
 
Pažvelkite. Bet kaip bebūtų sunku, ukrainiečiai narsūs ir tikintys savo laisve ir be proto mylintys savo šalį, jų stiprybė šiandien suteikia laisvės viltį man ir tau, kiekvienam iš mūsų gyventi ir jaustis saugiai, jų pralietas kraujas mums leidžia keliauti ir gyventi oriai. Viskas ko reikia dabar, IŠBŪTI SU UKRAINA, - teigia organizatorius Mindaugas Jonušas.

Organizatoriai kviečia visus su vėliavomis rinktis rugpjūčio 4 dieną 18 val danės skvere prie arkos.
 
O visų negalinčių atvykti į Klaipėdoje vykstanti mitingą, kviečiame rugpjūčio 5 dieną, nuo 15 val atvykti į Kretingos rotušės aikštę kurioje vyks paramos rinkimas Ukrainai.

Ikona, uždaryti