„Meridianas“ tapo šventine Klaipėdos eglute

„Meridianas“ tapo šventine Klaipėdos eglute
AA

Šiemet Klaipėda turės ir kiek netikėtą kalėdinę eglę, kurios „kamienu“ taps miesto simbolio burlaivio „Meridianas“ fokstiebis, o „šakomis“ – tarp rėjų išvedžiotos girliandos. Įvertinus tai, kad „Meridiano“ stiebo aukštis siekia beveik 30 metrų - tai bus didžiausia kada nors Klaipėdą puošusi eglė. 

kalipėdos meridianas kalėdos

Įgyvendinti idėjai prireikė profesionalaus aukštalipio pagalbos. Be to, tai jau ne pirmas „Meridiano“ iliuminacijos projektas, įgyvendintas bendradarbiaujant su miesto apšvietimu besirūpinančia savivaldybės įmone.

„Meridianas“ yra jūrinės valstybės simbolis, o tokiose valstybėse laivų puošyba Kalėdoms turi gilias tradicijas. Pavyzdžiui, kai kuriose Graikijos salose burlaiviai yra puošiami netgi vietoje eglučių. Panašiai yra buvę papuošti kai kurie Norvegijos, Jungtinės Karalystės muziejiniai burlaiviai, tarp jų – ir legendinis kliperis „Cutty Sark“, - pasakoja VšĮ Klaipėdos jūrinio miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ atstovas Gediminas Gudavičius.

 „Tikimės taip prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo ir kad laukimas, kol sužibs pagrindinė Klaipėdos miesto eglė Teatro aikštėje, neprailgtų“, - sako uostamiesčio simbolio burlaivio „Meridianas“ atstovai.

Reklama Ikona, uždaryti