Klaipėdos Žvejybos uosto rajono transformatorinės papuoštos jūrinės tematikos piešiniais

Klaipėdos  Žvejybos uosto rajono transformatorinės papuoštos jūrinės tematikos piešiniais
AA

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Saulius Liekis drauge su Žvejybos uosto bendruomene įgyvendino projektą ir papuošė rajono transformatorines jūrinės tematikos piešiniais.

„Pamačius, kad kiti miestai savo rajonuose puošia šalia gyvenamųjų namų esančias transformatorines, kilo mintis tai padaryti ir Klaipėdoje. Šios idėjos įgyvendinimui teko ieškoti finansavimo, todėl Žvejybos uosto bendruomenė sukūrė tam projektą, kurį pateikė Klaipėdos LEZ bendrovei. Ši jau ne pirmą kartą palaiko ir finansuoja bendruomenės idėjas – šis kartas nebuvo išimtis“, - teigė Saulius Liekis.

grafiti klaipėda

Transformatorinių vietas, kurias menininkė papuošė savo teptuku, bendruomenė rinko viešame balsavime, socialiniuose tinkluose.

Klaipėdos Žvejybos uosto rajone jau išpieštos trys transformatorinės adresu: Nidos g. 40, Kalnupės g. 21 ir Naikupės g. 4., o ketvirtoji - Rambyno gatvėje, unikaliu piešiniu pasidabins šį savaitgalį.

klaipėda

 

Piešiniais pastatus išpuošė Žvejybos uosto rajone gyvenusi dailininkė Neringa Duobietytė, kuri atiduodama duoklę savo rajonui sutiko išpiešti net keturis jūrinės tematikos kūrinius už simbolinę kainą.

Menininkė piešia savaitgaliais, todėl projekto įgyvendinimo laikas jau trunka 2-3 savaites.

 

 

Reklama Ikona, uždaryti