Birželio 6 dieną Klaipėdoje - mitingas skirtas Ukrainai

Birželio 6 dieną Klaipėdoje  - mitingas skirtas Ukrainai
AA

Vilniuje prasidėję Pirmadienio mitingai įkvėpė ir klaipėdiečius pasekti vilniečių pavyzdžiu. 

Birželio 5 dieną, 12 val Klaipėdoje Marijos taikos karalienes bažnyčioje prieš pat rengini bus aukojamos mišios už Ukrainą, jos žmones esančius Klaipedoje ir busima rengini dėl ukrainos.

Birželio 6 dieną, 18.30 val. Klaipėdos kruizinių laivų terminale organizuojamas šviesus mitingas paremti  karo ištiktą tautą,  dalyvaujant ir Klaipėdoje gyvenantiems ukrainiečiams. 

„Nesiliaujant kariniams veiksmams Ukrainoje, mūsų šalyje, jau tampa gražia praktika solidarumo mitingais ar kitomis kultūrinės veiklos formomis palaikyti Ukrainą ir jos žmones, esančius ten karo sąlygomis ir radusius prieglobstį Lietuvoje. Šis taikus mitingas  yra kvietimas bent jau valandą laiko pabūti vienas kitam empatišku žmogumi ir rūpesčiu bei meile  apglėbti tuos, kuriems šiandien yra sunku", - teigia renginio organizatorius Mindaugas Jonušas.

Pati mitingo mintis sumanytojui kilo, daug laiko savanoriaujant Ukrainiečių registracijos centre, kuriame iš arti buvo galima stebėti ir jausti  atvykusių žmonių,  netikėtų aplinkybių išskirtų šeimų emocijas, kurios ilgam išliks tiek atmintyje, tiek širdyje.

Mitingo metu bus demonstruojami Ukrainos vaikų registracijos centre piešti piešiniai,  tad į mitingą atvykę klaipėdiečiai turės unikalią galimybę pažvelgti į piešinius, kuriuose atsispindi mažųjų autorių ne vaikiška patirtis  ir dabarties emocijos.  

Renginyje bus galima pasiklausyti Ukrainiečių atliekamų dainų ir išreikšti solidarumą ir vienybę su kenčiančios tautos žmonėmis.

Prie renginio palaikymo prisijungė ir Lietuvos garbės konsulas Ukrainoje Robertas Gabulas, kuris oficialiu raštu išreiškė tiek palaikymą, tiek solidarumą su Lietuvoje esančiais Ukrainos žmonėmis ir mitingo organizatoriais. 

Ikona, uždaryti