Balandžio 1 d. Klaipėdoje vyks Velykinė mugė

Balandžio 1 d. Klaipėdoje vyks Velykinė mugė
AA

Jau antrus metus iš eilės mugė „Stilius ir Skonis" kviečia visus klaipėdiečius ir miesto svečius apsilankyti priešvelykinėje mugėje.

Balandžio 1 d., nuo 10 val. Švyturio arenoje jūsų lauks apie 100 skirtingų dizainerių, kūrėjų ir prekybininkų.

Tai Lietuvos jaunųjų dizainerių pristatomi rūbai bei aksesuarai, namų dekoro elementai, Velykinė atributika bei gurmaniški užkandžiai ir saldumynai.

Savo išskirtinumą demonstruos maisto produktų gamintojai bei atstovai. Delikatesų mėgėjai galės rinktis iš egzotinių vaisių produktų, o norintys stiprinti sveikatą šioje mugėje ras ekologiškų šaltalankių produktų, fermentuotų augalinių produktų ir naminio šalto spaudimo aliejaus. Nebus pamiršti ir tradicinius produktus mėgstantieji.

Stilius taip pat nebus pamirštas. Tai vienas iš svarbiausių akcentų, o būti stilingu ir išskirtiniu jums padės Lietuvos dizainerių kurti rūbai ir mažų butikų atvežti deriniai. Ieškantiems natūralumo – mugės prekeiviai galės pasiūlyti lino, šilko ar vilnos gaminių. Jūsų mažieji taip pat nebus pamiršti. Mugės metu bus galima įsigyti rankų darbo vienetinių vaikiškų rūbelių ir aksesuarų.

Ieškantys ekologiškų, natūralių alternatyvų mugėje galės įsigyti Lietuvoje sukurtos kosmetikos, gaminių iš levandų ar kanapių, hidrolatų ir ajurvedinių balzamų.

Namų atnaujinimui galėsite rinktis gaminius iš medžio, keramikos bei tekstilės.

Taip pat šiais metais turėsime naujovę! 360° besisukančią kamerą! Mugės metu galėsite ne tik įsigyti unikalių gaminių, bet ir nemokamai pasidaryti video asmenukes su šeima ar draugais!

 

Apsilankykite mugėje "Sitlius ir skonis" balandžio 1 d. Švyturio arenoje Dubysos g. 10 ir atsinaujinkite pavasariui!

Mugės organizatorius  www.mugiucentras.lt


 

Reklama Ikona, uždaryti