„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius „Eurovizijos“ finale skelbs Lietuvos balus

„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius „Eurovizijos“ finale skelbs Lietuvos balus
AA

Šiųmetės „Eurovizijos“ dainų konkursas nenumaldomai artėja. Ankstų penktadienio rytą Lietuvą „Eurovizijoje“ atstovausianti atlikėja Monika Liu kartu su Lietuvos delegacija išvyksta į Italijos miestą Turiną. Likus mažiau nei dviems savaitės iki konkurso pradžios, paaiškėjo ir Lietuvos balsų pranešėjas „Eurovizijos“ finale. Juo tapo „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Monika Liu ir ją lydinti penkiolikos žmonių delegacija jau penktadienio dieną susipažins su Turinu, kuriame vyks „Eurovizijos“ konkursas.

„Išvykstu patirti ateities sentimentų“, – teigia šių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Liu.

Balandžio 30 d. numatyta pirmoji Monikos Liu repeticija didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Per artimiausias dvi savaites laukia įtempta dienotvarkė: pasirodymų repeticijos, gausybė interviu su užsienio žiniasklaida. Gegužės 7-ąją Monika Liu taip pat susitiks su lietuvių bendruomene Turine.

Monikos Liu pasirodymo detalės kol kas yra kruopščiai slepiamos – intrigą žadama išlaikyti iki pat jos pasirodymo didžiojoje scenoje. Monika Liu pasirodys pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu gegužės 10 d. Lietuvos atstovai pusfinalyje pasirodys trečiu numeriu.

„Eurovizijos“ finale išvysime ir praėjusių metų atstovą, „The Roop“ lyderį Vaidotą Valiukevičių, kuris skelbs, kaip savo balsus finalistams paskirstė lietuviai. 2021-ųjų metų „Eurovizijoje“ „The Roop“ su daina „Discoteque“ užėmė garbingą aštuntą vietą.

Dainų konkurse, kuris gegužės 10-14 dienomis vyks Italijos mieste Turine, susirungs 41 šalies atlikėjai. Tai – dviem valstybėmis daugiau nei praėjusių metų gegužę, kai „Eurovizija“ įvyko Roterdame. Po pertraukos į konkursą grįžo Armėnija ir Juodkalnija.