Švyturio arenoje – rekordinis skaičius įvairių šokių stilių komandų

Švyturio arenoje – rekordinis skaičius įvairių šokių stilių komandų
AA

Balandžio 7 dieną, sekmadienį, Švyturio arenoje susirinko rekordinis skaičius įvairių šokių stilių komandų. Sekmadienį vykęs šokių festivalis–konkursas „Danės taurė 2024“ pritraukė gausybę smalsuolių. Pirmoje renginio dalyje (komandų kategorijoje) varžėsi solo šokėjai ir poros, popietinėje renginio dalyje dalyvavo net 89 šokėjų komandos.

danės taurė

Parodomasis Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos šokių komandos „Danė“ pasirodymas

danė

Antrąją renginio dalį atidariusios Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos šokių komandos „Danė“ šokėjos pasakojo, kad nesitikėjo sulaukti tokio ypatingo žiūrovų palaikymo.

Pasak Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos šokių komandos „Danė“ kapitonės Robertos Drungilės: „buvo neįtikėtinai smagu pasirodyti Klaipėdoje, Švyturio arenoje – mūsų mieste.

Sulaukėme gausybės aplodismentų ir palaikymo šūksnių, Klaipėdos universiteto rektoriaus prof. dr. Artūro Razbadausko kalba – įkvėpė siekti tolimesnių laimėjimų“. Po renginių vedėjo Lino Lapėno pasirodymo scenoje kalbą sakęs Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas sveikino taip gausiai susirinkusius dalyvius į išskirtinį šokių renginį Klaipėdoje. Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas kartu su legendinio šokių kolektyvo „Žuvėdra“ vadovais Skaistute Idzelevičiene ir Romaldu Izdelevičiumi sveikino universiteto komandą ir jos vadovą Tadą Romeiką su debiutu Klaipėdoje ir pasiekimais Lietuvos ir pasaulio čempionatuose. Anot T. Romeikos: „tik Skaistutės ir Romaldu Idzelevičių įkvėpti ir motyvuoti pasiekėme tiek daug, kiek seniai buvo svajota, bet galvota, kad tai ir liks tik svajone. Klaipėdos universiteto šokių komandos „Danė“ ketvirtosios vietos laimėjimas pasaulio čempionate, pirmą kartą organizuojamas jungtinis šokių festivalis-konkursas Švyturio arenoje – buvo tik svajonės. Galiu drąsiai patvirtinti, kad svajonės pildosi“.

Šokių komandų pasirodymai stebino žiūrovus

dangės taurė

Pasirodymai stebino susirinkusiuosius neįtikėtinomis choreografijomis, kostiumais, scenografijomis: virtuvės interjeras, vietoje nenustygstančios pelytės, tamsoje šviečiantys driežiukai, stilizuotas kalnas ir begalybė kitų smalsuolių dėmesį prikausčiusių vaizdų. Varžybų metu teisėjavę vertintojai dalydamiesi patirtimi teigė, kad pirmą kartą Lietuvos sportinių šokių federacijos lygos „Šokiai visiems“, šokių klubo „Danė“ ir Klaipėdos universiteto bendrai organizuojamas renginys pranoko lūkesčius.

Komandų pasirodymų gausa stebino atvykusių kolektyvų vadovus ir trenerius. Sulaukę kvietimo atvykti į šokių festivalį–varžybas „Danės taurė 2024“ tikėjomės varžytis tarp kelių komandų savo kategorijose, bet sulaukę išsamios programos išvydome sąraše per devyniasdešimt komandų. Svarstėme ir tikėjomės didelio mąsto renginio, bet šios varžybos ypatingai nustebino, – pasakojo šokių klubo „Rueda“ vadovė Viktorija Siniakovė.

dangės taurė§

Renginio draugai ir rėmėjai

Nuoširdžiai norime padėkoti mūsų draugams ir rėmėjams, kurie prisidėjo prie šokių festivalio–varžybų pasiruošimo ir įgyvendinimo. Sulaukėme gausybės gerų atsiliepimų, tikime, kad renginys patiko visiems, kurie turėjo galimybių jame sudalyvauti, – pasakojo T. Romeika. Ypatingai dėkojame renginio vedėjui Edvinui Ringiui ir jo komandai už renginio vedimą ir techninį aptarnavimą bei renginio fotografui Vidmantui Kirkliui už užfiksuotas renginio akimirkas. Nuotraukas galite įsigyti www.kirklysevent.com.

Renginio informacinis partneris: „Klaipėda, aš su tavim“

Renginio rėmėjai: Renginių organizatorius Linas Lapėnas, „Elmenhorster“, „BOSCA Nealkoholinis“, „Kilig Cosmetics“, „VanilE Flowers & Home deco“, „Meirėja“, „aspati.lt“,  „DRUKA spaustuvė“.